Chłopacy u góry pierdolo jakby z geriatrii zwiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie twierdzę że takie stylizacje na cafe racery z kierownica clip-on to najwygodniejsze moto na swiecie, ale tez bez przesady xd Da się na tym zrobić 300km w dzień i przeżyć. Niektórzy robią po 800km na caly sezon ja będąc w Polsce tydzień-dwa w miesiacu robie po 200 dziennie
Zaloguj się aby komentować