Bilans kaloryczny lepiej dzienny czy tygodniowy?
#hejtokoksy #odchudzanie #dieta
Bilans kaloryczny lepiej dzienny czy tygodniowy?
#hejtokoksy #odchudzanie #dieta
@Tylko_Seweryn Nie ma sensu tygodniowego wprowadzać, w teorii wychodzi na to samo bo liczą się kcal ale tylko w teorii. W praktyce jeżeli codziennie jesteś na deficycie kalorycznym to wprowadzasz organizm w stan odchudzania (zachodzą jakieś tam zmiany, hormony itd.). Natomiast będąc na tygodniowym to nie wiadomo jak byś te kalorie dysponował i możesz jednego dnia być na zero drugiego na minus a trzeciego na plus i organizm nie wie co się odpierdala. Poza tym jeśli jesteś początkującym to istnieje wysoka szansa, że byś mocno przeginał początkiem tygodnia a pod koniec byś głodował.
Zaloguj się aby komentować