A wypieki w nowej kuchni wychodzą znakomite - za mną już m.in. jagodzianki, schab ze śliwką czy paluchy z serem i pomidorami ;) Jagodzianki z górnego poziomu wyszłyby lepsze jakbym się nie zagadał z sąsiadem xD
#gotujzhejto



A wypieki w nowej kuchni wychodzą znakomite - za mną już m.in. jagodzianki, schab ze śliwką czy paluchy z serem i pomidorami ;) Jagodzianki z górnego poziomu wyszłyby lepsze jakbym się nie zagadał z sąsiadem xD
#gotujzhejto



Zaloguj się aby komentować