@paulusll niech odmrożą ceny prundu... ( ͡° ͜ʖ ͡°) To ja się bałem wziąć RTX 4090 i musiałem się pocieszyć RTX 4080 (450 vs 320 W) a on ma klimę w domu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GordonLameman Ja nie siedzę przy klimie, staram się schładzać dom i mam zaprogramowane interwały, do perfekcji jeszcze mi daleko ale w domu jest przyjemnie w taką pogodę.
@VonTrupka najbliżej temu uratowałem swojego pieska jak wskoczył do pokrytego zielonym dziadostwem jeziora, na szczęście był na smyczy, więc wystarczyło go wyciągnąć spod wody