Rozpierpapierduchacz★GURUw Pióra Wieczne2025-10-10T21:51:36+02:0036A kto to tak opierdolił cały atramentownik manatami? No pewnie ja XD #manacieopowiesci #piorawieczne3630Udostępnij
fonfi★2025-10-10T21:54:09+02:007@Rozpierpapierduchacz Przyznaj się, wabisz na niego małe dziewczynki do samochodu. Ja bym się zwabił
Rozpierpapierduchacz★2025-10-10T22:08:58+02:005@bojowonastawionaowca nieukrywam tak XD MOŻEMY IŚĆ NA KOMPROMIS Małe Ale pełnoletnie XD
Alembik2025-10-11T02:47:14+02:001@Rozpierpapierduchacz Ja mam dylemat, bo uwielbiam jak dziewczyna jest ode mnie wyższa. Zawsze zakochuję się w pokurczach xD Nazi Vampire też mała w chuj.
ErwinoRommelo★2025-10-10T21:54:42+02:005Ten w przwym dolnym rogu na pierwszej fotce ladny taki niebieski
zomers★2025-10-10T21:59:32+02:005@Rozpierpapierduchacz jak obiecasz, że nie obkleisz okładki, to jestem w stanie nawet Ci kibicować, ponieważ wpis, w jakimś szalonym kolorze tuszu, na pewno jest tam potrzebny!
Rozpierpapierduchacz★2025-10-10T22:01:14+02:004@zomers pfff. Jedna luzem to maks co mogę zaoferować XD
zomers★2025-10-10T22:04:30+02:005@Rozpierpapierduchacz jedna naklejona na Twoim wpisie i jedna luzem, dla kolejnego odbiory, to wszystko na co mogę się zgodzić!
Rozpierpapierduchacz★2025-10-10T22:07:45+02:009@zomers jedna luzem, we wpisie będą stempelki. Też mam. XDD
owczareknietrzymryjski★2025-10-10T22:12:51+02:0014@Rozpierpapierduchacz możemy mieć #hejtozeszyt mamy #hejtozeszyt w domu xD
parabole2025-10-10T22:14:24+02:003@Rozpierpapierduchacz Masz jedną foczkę impostora (nad niebieskim manatem)
Rozpierpapierduchacz★2025-10-10T22:16:12+02:003@parabole wręcz odwrotnie, niebieski jest impostorem, bo to diugoń XD
Rozpierpapierduchacz★2025-10-10T22:41:57+02:001@parabole owszem i nie możliwie mnie to wkurwia, więc mądrzejsza o tym nie wspominać XD
Rozpierpapierduchacz★2025-10-10T22:40:52+02:007@eloyard TUSZNIK TO TWOJA STARA PRZED UBOJEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozpierpapierduchacz★2025-10-10T23:16:16+02:009@SpokoZiomek wizytownik, który zamiast wizytówek ma próbniki atramentów. Polecam hejtopiwa na których jestem, zawsze przywożę
Alembik2025-10-11T02:49:01+02:004@Rozpierpapierduchacz Jesteś nie do końca normalny i uwielbiam Cię za to.
Rozpierpapierduchacz★2025-10-11T09:36:45+02:001@Tomoe oczywiście, że od pana chińczyka. 5 złotych XD. Stać mnie było XD JA BYM TYLE DIUGONIÓW NIE NAROBIŁ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tomoe★2025-10-11T11:09:26+02:002Ale i tak dałeś dobrego pomysła na pudełko na sample kolorów filamentu @Rozpierpapierduchacz muszę tylko projekt zrobić