Miły ze mnie gość:
-
klikusiam
-
spaceruję
-
piję kawę
-
szkaluję papieża, lewand0wskiego, p0lki, n0rmictwo i podobną zarazę
-
słucham JuTube
-
robię wycieczki motorowe/rowerowe na cmentarze
-
oglądam porno
-
gram w gry kąkuterowe
#przegryw


Miły ze mnie gość:
klikusiam
spaceruję
piję kawę
szkaluję papieża, lewand0wskiego, p0lki, n0rmictwo i podobną zarazę
słucham JuTube
robię wycieczki motorowe/rowerowe na cmentarze
oglądam porno
gram w gry kąkuterowe
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Nie ma jak se poklikać z anąkami.
#przegryw #discord

Zaloguj się aby komentować
Siedzę i klikusiam.
#spierdotrip odbyty, już nic lepszego mnie dzisiaj nie czeka.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Klikusiam se. Jak na miłego i (średnio) sympatycznego, niespełna 33 letniego chłopca przystało.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
#spierdotrip odbyty.
Czyli najlepsza część dnia zaliczona, największa atrakcja dla takiego chłopca jak ja.
#przegryw #podkarpackie

Zaloguj się aby komentować
Siedzimy ze na Discordzie i klikusiamy.
#huopizm #przegryw

Zaloguj się aby komentować
@Zolty__Szalik
Zrób jakiś wysryw przy niedzieli.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Jestem prostym chłopcem ze wsi: niezbyt inteligentnym oraz mało obrotnym życiowo. Sprzęt kąkuterowy w połączeniu z moją podkarpacką lepianką to dobre combo, które chroni mnie od tego całego zwariowanego świata, jednocześnie dając mi z nim komunikację i możliwość biernej obserwacji. Fajna sprawa.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#ankieta dla huopa spod tagu #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#spierdotrip odbyty. Byle 6 km, niedużo, ale jednak.
Na chodnikach i drogach ślisko (jak w tzeepce płodnej j00leczki na widok Mekambe czy innego Żiru z "wymiany edukacyjnej"), wiatr niebezpiecznie wieje w mordę, ale to nie przestraszy młodego Mazocha...
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Jestem miłym chłopcem.
Lubię sobie poklikusiać w sieci, pograć w gierkę, pójść na szpajcer i pośmiać się z papieża.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj mam dzień gdy doskwiera mi moje samotnictwo (mam taki z raz w miesiącu).
Ogółem bardzo je cenię, widzę w znacznej przewadze zalety w byciu piwniczakiem niż ekstrawertycznym dynamiczniakiem otoczonym ludźmi, ale...
"Co za dużo to niezdrowo".
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
@WiejskiHuop bardzo ładnie se sra, ale n0rmictwo oczywiście musiało się przyjebać, że ktoś w życiu ma przyjemnie.
Ile w was jadu n0rmicy to głowa mała.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Ja nie 0ski.
A wy?
Wy 0scy?
#przegryw #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Siedzę i klikusiam.
Już po #spierdotrip , który został w końcu odbyty, bo doczekałem się suchego, niedeszczowego wieczora.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czego w życiu najbardziej żałuję?
Że za mało piłem...
Piłem bez przerwy od 2016 roku, a ogólnie zacząłem kosztować alkoholu w roku 2006/2007, a powinienem od dziecka.
Teraz pić już nie mogę, bo wysiadły mi podroby.
W sumie robiłem ostatnio badanie po ponad 800 dniach od niewydolności wątroby i padnięcia trzustki. Wszystko zagoiło się jak na psie, ale, ale, ale... z trzustką zabawy niestety nie ma. Po jednym OZT łatwo o kolejne. A moje było wyjątkowo ciężkie i z powikłaniami, takżetę...
Pijcie alkohol póki możecie. Mi już nic nie da tych emocji, chwil spędzonych przy wódzie i komputerze oraz ogłupienia i związanego z tym wyjebania na sprawy huopskie.
Co było w moim życiu najlepsze już nigdy nie wróci. A jeśli nigdy nie piliście lub nie dawało wam to efektu błogostanu to możecie nazywać się wygrywami.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować