zazdro, ja na łasce listonosza/kasjerek w żabce. już wydane z magazynu, ale kiedy kurier zaniesie + kiedy zeskanuje paczke kasjerka... ehhh

@Shagot współczuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ja już parę razy się naciąłem, że preordery w piątki nie przychodziły i jak mogę to zamawiam sobie do sklepu z odbiorem, dzisiaj jeszcze przed otwarciem dostałem maila, że do odbioru, ale powiem ze warto, lepiej chodzi niż three houses i dobrze się gra!

TheLastOfPierogi

@MrocznyCiastuch właśnie idę po mój egzemplarz do Media Markt. Jeżeli będzie chociaż w połowie tak dobry jak Three Houses to znowu wsiąknę na 200+ h

Zaloguj się aby komentować

Ale wkurw po meczu niesamowity. Chyba po ostatnich meczach za duży hype mi wszedł.
Nie dość że remis to jeszcze Case out na Arsenal. Ech, szkoda szczempic ryja #united
Esemsik

@MrocznyCiastuch Mecz dwóch różnych połów. Druga bezapelacyjnie dla Crystal Palace, szkoda bo w pierwszej połowie wydawało się, że mecz pod kontrolą

NGC1909

@Esemsik Mimo wszystko to okazja Casemiro z ostatnich minut była lepsza niż wszystkie CP z drugiej połowy. Nie wspominając już o niepodyktowanym karnym za faul na McTominayu. Jest niedosyt.

ShaggyLynch

@MrocznyCiastuch Remis na własne życzenie. W drugiej połowie próbowali robić to, co w pierwszej czyli kontrolować grę. Zapomnieli chyba, że było tylko 1-0, a Palace z czasem zaczęło się spieszyć. Kubeł zimnej wody, ale chyba lepiej, to trochę sprowadzi ich na ziemię xd

Jednak Hejto to nadportal.
Nie dość, że piękna i młoda dynamiczna społeczność, o wiele lepsze funkcjonalności to jeszcze VPN z firmy mi nie blokuje strony. Oby tylko nie zablokowali bo państwowka i pójdzie rozkaz z tfu orlenu bo zobaczą większy ruch niż u ich nowej propogandowki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#it #korposwiat #pracbaza

No skoro już tu tyle ludzi to trzeba ustalić jak się będziemy zwracać do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)