Ale wkurw po meczu niesamowity. Chyba po ostatnich meczach za duży hype mi wszedł.
Nie dość że remis to jeszcze Case out na Arsenal. Ech, szkoda szczempic ryja #united
Kobar

@MrocznyCiastuch duży niedosyt, mało bramek strzelamy na wyjeździe, trzeba było zabić mecz i tyle.

Niemniej jednak wszystkich meczy się nie wygra, dobrze że skończyło się remisem a nie przegraną

Esemsik

@MrocznyCiastuch Mecz dwóch różnych połów. Druga bezapelacyjnie dla Crystal Palace, szkoda bo w pierwszej połowie wydawało się, że mecz pod kontrolą

NGC1909

@Esemsik Mimo wszystko to okazja Casemiro z ostatnich minut była lepsza niż wszystkie CP z drugiej połowy. Nie wspominając już o niepodyktowanym karnym za faul na McTominayu. Jest niedosyt.

ShaggyLynch

@MrocznyCiastuch Remis na własne życzenie. W drugiej połowie próbowali robić to, co w pierwszej czyli kontrolować grę. Zapomnieli chyba, że było tylko 1-0, a Palace z czasem zaczęło się spieszyć. Kubeł zimnej wody, ale chyba lepiej, to trochę sprowadzi ich na ziemię xd