Jak wrzucić film JUTUBE, żeby się pojawił we wpisie i był widoczny a nie sam link?
#hejto

Jak wrzucić film JUTUBE, żeby się pojawił we wpisie i był widoczny a nie sam link?
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Szkoda, że ta gra ma tak mało contentu w sobie, bo z chęcią bym sobie wrócił do niej i pozwiedzał dolne rejony oceanu
https://www.youtube.com/watch?v=3HHRrSJlEec
#gry #subnautica
Zaloguj się aby komentować
Czy mi się wydaje czy Caitlyn na tych nowych itemach jest jakaś popierdolona?
#leagueoflegends
Zaloguj się aby komentować
2k23 nie mogę na portalu z piorunkiem usunąć komentarza jakiegoś przychlasta - NO BO NIE MOGE XD
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Kocham_Kotki czy Ty się dobrze czujesz? Swoje projekcje zostaw dla siebie
Ty za to masz prawdopodobnie głębokie deficyty emocjonalne - rodzice cię nie kochali, teraz masz niskie poczucie wartości i myślisz, że jak napiszesz coś obraźliwego o dziecku o innym kolorze skóry to będziesz lepszy. Nie wiem pod jakim kamieniem żyjesz, ale aktualnie biali ludzie to mniejszość na świecie, a za kilkaset lat prawdopodobnie całkowicie wyginą. Więc zamiast się skupiać na innych ludziach - to może wylecz kompleksy żebyś był kiedyś w stanie założyć normalną rodzinę, białą, taką jak lubisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli tego nie potrafisz, to jedyne co ci pozostaje to pisanie paszkwili w internecie. W zasadzie mega smutnym i nieprzyjemnym człowiekiem musisz być na co dzień, współczuję.
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Myśleliście o tym, że gdybyście żyli na przełomie 1700-1800 roku w takiej Francji czy Belgii i byście byli gościem na poziomie to u siebie w chacie mielibyście ze 5 murzynów? Po⁎⁎⁎⁎ne
Zaloguj się aby komentować
Można gdzieś ustawić ilość wpisów na stronę?
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Moje statystyki na Dżi Planku xD
#leagueoflegends

@Acrivec To aplikacja https://porofessor.gg
Zaloguj się aby komentować
Jest jakiś skrypt czy coś takiego, wtyczka do Chrome, że sobie pykam w Hejto i wchodzę w Najnowsze/Dyskusje?
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego tu nie ma najlepszej emotki lennego w opisaniu czegoś słodziuchnego?
(。◕‿‿◕。)
@Kocham_Kotki Przepisałem MirkoHelpera na hejto i działa. Udostępnie go jak @hejto naprawi fakt, że jeśli w polu tekstowym nie piszesz klawiaturą tylko czymkolwiek innym (addon / nie-hejto lenny) to wyczyszcza zmiany.
A lenny są w nim takie:
'( ͡° ͜ʖ ͡°)',<br />
'( ͡~ ͜ʖ ͡°)',<br />
'( ͡° ʖ̯ ͡°)',<br />
'( ͡º ͜ʖ͡º)',<br />
'( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)',<br />
'(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)',<br />
'(・へ・)',<br />
'ლ(ಠ_ಠ ლ)',<br />
'(╥﹏╥)',<br />
'(╥‿╥)',<br />
'(╯︵╰,)',<br />
'( ͡; ʖ̯ ͡;)',<br />
'( ‾ʖ̫‾)',<br />
'(ღ˘⌣˘ღ)',<br />
'(ʘ‿ʘ)',<br />
'(。◕‿‿◕。)',<br />
'o( ❛ᴗ❛ )o',<br />
'(っ˘ω˘ς )',<br />
'ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ',<br />
'ᕦ(ò_óˇ)ᕤ',<br />
'( ゚ ∀ ゚)☞',<br />
'(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞',<br />
'¯\\\\\\_(ツ)\\_/¯ ',<br />
'◕‿◕',<br />
'(゚ー゚)',<br />
'(>ლ)',<br />
'(-‸ლ)',<br />
'﴾͡๏̯͡๏﴿',<br />
'ಠ_ಠ',<br />
'(ಠ‸ಠ)',<br />
'ب_ب',<br />
'ヽ( ͝° ͜ʖ͡°)ノ',<br />
'( ͡°╭╮͡ °)',<br />
'ʕ•ᴥ•ʔ',<br />
'ᶘᵒᴥᵒᶅ',<br />
'ʕ ͡° ᴥ ͡° ʔ ',<br />
'( ˙꒳˙ )',<br />
'ʚ♥̈́ɞ(ू•ᴗ•ू❁) ',<br />
'٩(。•́‿•̀。)۶♥',<br />
'(⌒(oo)⌒)',<br />
'ᄽὁȍ ̪ őὀᄿ',<br />
'( ̄෴ ̄)',<br />
'ヽ( ͠°෴ °)ノ',<br />
'(づ•﹏•)づ',<br />
'(づ•‿•)づ',<br />
'(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง',<br />
'ᕕ(ᐛ)ᕗ ',<br />
'( ͡€ ͜ʖ ͡€)',<br />
'ლ(́◉◞౪◟◉‵ლ)',<br />
'(。ヘ°)',<br />
'(︶︹︺)',<br />
'(⌐ ͡■ ͟ʖ ͡■)',<br />
'(ᵔᴥᵔ)',<br />
'( ̄ᴥ ̄)',<br />
'(∪_∪)。。。zzz',<br />
'( ͡~ ͜ʖ ͡~) ',<br />
'ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ',<br />
'(¬‿¬)',<br />
'(ノ´ヮ´)ノ*:・゚✧',<br />
'ヾ(⌐■_■)ノ♪',<br />
'( ˘ ³˘)♥',<br />
'( ง ͡°╭͜ʖ╮͡° ) ง',<br />
'(ง •̀_•́)ง ',<br />
'( ˘▽˘)っ♨',<br />
'(ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง',<br />
'(╯°□°)╯︵ ┻━┻',<br />
'┬──┬◡ノ(° -°ノ)',<br />
'(╯°□°)╯ /(.□. \\)',<br />
'ノ┬─┬ノ ︵ ( \\o°o)\\',<br />
'(〃^▽^〃)',<br />
'꧁',<br />
'꧂'
Zaloguj się aby komentować
Różowe Paski nie chcę was ranić, ale wiecie, że jak te wasze Pawły, Łukasze i Mateusze mówią, że was kochają to pewnie tak jest, ale musicie wiedzieć, że gdyby na horyzoncie pojawiła się taka Madison Beer to skończyłyby się im motylki w brzuchu xD
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #ladnapani #niebieskiepaski

Zaloguj się aby komentować
Czy na #hejto jest społeczność wielbiąca kotałki?
#koty

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Widzę Hejto w stabilności portalu dogania Michaua.
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Otóż jestem statystą
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować