Nie mogę się zdecydować. Czy lepszy Razen 7900 czy 7900x. 7900 można podkręcić prawie do 7900x i ma niższe temperatury i jest mniej prądożerny
#komputery

Nie mogę się zdecydować. Czy lepszy Razen 7900 czy 7900x. 7900 można podkręcić prawie do 7900x i ma niższe temperatury i jest mniej prądożerny
#komputery
@Dzielny zależy do czego, jak tak po prostu do kompa do różnych rzeczy po trochę i jest w dobrej cenie go 7900. Jak pracujesz na czymś co obciąża procka na 100% to 7900x, jednak będzie w stanie wyjść trochę wyżej ze względu na brak tego kagańca na pobór energii. Jeśli do gier, to warto iść w coś z x3d. Jakby się trafiła okazja na 7900x to zawsze można go tak samo ograniczyć i będzie to efektywnie model bez x.
Zaloguj się aby komentować
Czekać na Black frajer czy korzystać z promo?
??
#komputery
@Dzielny Radeon 6700XT ma wg Tomshardware lepszą wydajność wg TomsHardware a jest nawet tańszy i ma 12GB RAMu
https://www.tomshardware.com/reviews/gpu-hierarchy,4388.html
Zaloguj się aby komentować
Moze ktoś podpowie jaki laptop dla 7 latki bo ja jestem w tym temacie zielony? Z żoną zdecydowaliśmy że już pora młodej kupić pierwszy komputer. Szukamy jakiejś używki do 1500zł, fajnie jakby miał dotykowy ekran ale to nie jest konieczne. Oczywiście będzie służył do nauki no i pewnie do grania.
#komputery
Thinkpad t480 lub t480s. Wszytskim polecam. Śmiesznie tanie używki. Są wersję z ekranem dotykowym. Łatwa konserwacja, wymiana dysku, ramu, baterii. Dobrze wykonane, ładne, wytrzymałe. Procesor oficjalnie wspierany przez windows 11. Gierki typu simsy czy minecraft na obniżonych ustawianiach pociągnie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Na pte powróciły zaproszenia 😎
#torrenty
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Część z was zapewne korzysta z elektronicznego dziennik ucznia swojej pociechy i wie że pełna wersja jest płatna. Znalazłem całkowicie darmową i bez reklam wersję na android 😎 gorąco polecam
#szkola
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czas zacząć spełniać marzenia. Dziś będę posiadał swój pierwszy kawałek ziemi 😎
#niewiemjakotagowac #chwalesie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Fajna promocja w LIDL-u a dokładniej w aplikacji. W sumie dostajemy praktycznie nie limitowany internet (jednorazowo 100 000GB), nie limitowane rozmowy i smsy za 35zl miesięcznie (GB się nie odnawiają i max 36 miesięcy). 100 000/ 36 /31 = 91GB dziennie
#gsm #promocje #lidl

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale odmiana w jeździe po mieście jak otwarto dawno wyczekiwaną obwodnicę. Ruch jak w sobotę popołudniu, sama przyjemność w jezdzie. A jeszcze miesiąc temu wyjechać z stronę mazur to była tragedia.
#łomża #s61
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
https://twitter.com/i/status/1836759166997655792
Brak słów
230km/h na jednym kole
299km/h - tunel pod martwą Wisłą
#turbodebil bo inaczej nie można tego otagowac
Zaloguj się aby komentować
Czy Wrocław ma dostęp do morza że wszędzie mówią o sytuacji odcinka Odry do Wrocławia? A co dalej? Już jest bezpiecznie czy jak? Może mi to ktoś wytłumaczyć?
#powodz #powodz2024
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W nawiązaniu do wczorajszej ankiety podaje jej wyniki. Wygląda na to że świadomość konsumencka jest na dobrym poziomie.
Piernik 359kcal/100g
Ciasteczka Belivita 453 kcal/100g
Czyli ciasteczka śniadaniowe które wyglądają na fit wcale nie są fit 😎
#jedzenie #ankieta


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować