
Big__lebowski
- 853wpisów
- 561komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Oglądam Farmę Clarksona i czerpię z tego przyjemność.
Czy to znaczy że jestem stary?
#trudnesprawy

Zaloguj się aby komentować
W cyku #onetradzi tym razem dowiemy się "o jakie części ciała wyjątkowo warto zadbać pod prysznicem". Temat poważny dlatego proszę pozostawić #heheszki dla siebie.
#glupiehejtozabawy #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Halo! Pogoda? Czy Ty k⁎⁎wa jesteś normalna?
U mnie biało za oknem.
#cotusieodpierdala #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bo trzeba być czujnym.
#bezpieczenstwo #cybersecurity

@serel Na pewno pomocny, ale jak ktoś nie jest świadomy zagrożenia, to stwierdzi, że pewnie błąd menadżera i wyszuka hasło ręcznie. Sam znając zagrożenie pewnie bym tak zrobił - no dobra w przypadku banku (albo czegoś istotnego) zastanowiłbym się i sprawdziłbym cztery razy - ale gdyby doszła presja czasowa, to czy aby na pewno?
Do tego czasami strony używają różnych domen... swego czasu ubisoft wymyślił, że konto zakładało się na ubisoft.com, a do logowania przekierowywał na ubisoftconnect.com, a czasami też na ubi.com - ale teraz widzę, że poprawili się. Hejtując nadal ubisoft, to teraz sprawdziłem, że przy próbie zalogowania otwiera nowe okno, bez kontekstu managera haseł. Pic rel - główne okno przeglądarki podpowiada hasło, ale w otwartym okienku już nie ma niczego związanego z managerem haseł. Może zadziałałoby, gdyby włączyć w opcjach pojawiającą się ikonkę menadżera haseł na polach tekstowych - ale często działa to niepoprawnie i do tego te ikonki irytują.

Zaloguj się aby komentować
No kto by pomyślał...
#gospodarka #elonmusk #tesla

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Pewnie było ale co tam.
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
"Mogę potwierdzić, że Pan Poseł Dariusz Matecki przebywa na oddziale szpitalnym Aresztu Śledczego w Radomiu ze względu na chorobę. Ma zapewnioną stałą opiekę medyczną. Co do szczegółowych informacji dot. choroby będę je mógł przekazać wyłącznie za zgodą Rodziny Pana Posła" - przekazał w środę na portalu X poseł PiS Mariusz Gosek.
#ankieta #heheszkipolityczne #szmatecki
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #patodeweloperka #andrzejrysuje

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wieki temu dostałem w prezencie od wujka.
Czy jeszcze ktoś używa takich wynalazków?
#nostalgia #fotografia

@Big__lebowski Mam, używałem. Bardzo przyjemny aparat, choć nie grzeszy jakością. Tu masz film do niego:
https://www.fotonegatyw.com/pl/p/FOMAPAN-100-Classic-120/69
Kupuj i pstrykaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Big__lebowski Jest cała gałąź hipsterskiej fotografii zwana "Lomografią", polegająca na robieniu zdjęć tak złych, że aż dobre (tj. takich bardziej artystycznych, ale cały czas w parszywej jakości, picrel). Nazwa, jak się domyślasz pochodzi właśnie od tego producetna aparatów. Moja różowa bawi się takimi rzeczami, i stąd mam odrobinę info. Prawdopodobnie dasz radę go całkiem nieźle sprzedać, jeśli się zdecydujesz.

Zaloguj się aby komentować
#dzienkobiet #heheszki #pasjonaciubogiegozartu

Zaloguj się aby komentować
Śmieszne. A tak na poważnie jak zainwestujesz 10k teraz i 500zł każdego miesiąca to jeden milion będziesz miał po 29latach, zakładając że inwestujesz w jakiegoś etf jak 'msci acwi' który wykaże przykładowo 9%, no i ponad 800k to zysk kapitałowy. A jeśli zamiast 500zł będziesz wpłacać 1K to 1M będzie po 23latach
@American_Psycho a podatek od zysków kapitałowych wliczyłeś?
Te wszystkie procenty skladane są fajne jak się startuje od dużego kapitału. Wtedy faktycznie samo rośnie. Dlatego pierwszy milion zazwyczaj się kradnie... albo zarabia szybko w biznesie lub na popularności. Ciułanie to tylko na papierze jest super
Zaloguj się aby komentować