Właśnie skończyłem oglądać trzeci sezon #clarksonfarm i powiem tylko tyle - to była najfajniejsza rzecz na jaką trafiłem tego roku. Peterda!
#oswiadczenie


Właśnie skończyłem oglądać trzeci sezon #clarksonfarm i powiem tylko tyle - to była najfajniejsza rzecz na jaką trafiłem tego roku. Peterda!
#oswiadczenie

Ten serial zmienił moje podejście do rolnictwa, bo pokazuje je z innej perspektywy niż znałem. Jako że pochodzę ze wsi i mieliśmy gospodarstwo, miałem zakodowane, że rolnictwo to świnie, krowy, kury, a na polu ziemniaki, żyto, pszenica i owies. Tak trzeba cisnąć, bo tak wszyscy robili. A Clarkson pokazuje eksperymenty, podejście z zupełnie innej beczki no i współczesny sprzęt, co inspiruje mnie do tego, żeby może kiedyś zająć się rolnictwem - w końcu ziemia jest. Mamy też sporo ziemi, która była zwykle nieużywana, bo albo teren wiecznie zalewowy, albo dziki ryją - a może spróbować wykorzystać to inaczej niż do tej pory.
Różnica przede wszystkim jest taka, że nie mam tyle pieniędzy co Clarkson i nie stać mnie na takie eksperymenty, jeśli chcę żyć wyłącznie z rolnictwa, ale może to być moje hobby i plac zabaw.
Poza tym, że chciałbym pracować w branży kosmicznej, to rolnictwo stało się dla mnie równie atrakcyjne. Kiedyś się otarłem o firmę tworzącą technologie wspierające rolnictwo, ale niestety, był tylko jeden wakat i zajął go gość z wewnątrz firmy, który się przebranżawiał.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #bekaztvrepublika #tygodniknie

@jimmy_gonzale
jezeli jestes taki prawilny to co powiesz na to,ze republika jest powiazana kapitalowo z pisem,a czlonkami czy ministrami tej partii byly lub sa takie osobistosci jak Piotrowicz i Kryze- osoby,ktore oskarzaly i skazywaly opozycjonistow w czasach dyktatury wojskowej na ruskiej smyczy?
Bycie rzeczkiem prasowym to przy tym pestka.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Big__lebowski Nigdy nie można lekceważyć przeciwnika. Przez miesiąc naprawdę dużo może się wydarzyć.
Trzaskowski trochę za bardzo przypomina mi Komorowskiego, który miał przegrać "tylko gdyby przejechał zakonnicę na pasach".
Jakiś podstawiony Oskarek prześlizgnie się przez statystów na spotkaniach wyborczych Trzaskowskiego, zada mu trudne pytanie i będzie po zawodach. Trzaskowski ma trochę wolniejszy czas reakcji niż jego kontrkandydaci i słabo radzi sobie z zaskoczeniem.
Zaloguj się aby komentować
Zagadka labilności Trumpa rozwiązana.
Można się rozejść.
#heheszkipolityczne #trump

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Biedronka to jest rak polskiego handlu.
Żeby dowiedzieć się ile człowiek w tym gówno sklepie zapłaci przy kasie potrzebny jest doktorat z matematyki ew. asystent AI.
#oswiadczenie #biedronka


Zaloguj się aby komentować
Mówicie co chcecie ale Joaśka wypadła wczoraj dobrze i z rigczem. Gada do rzeczy, ma dystans do siebie i nie boi się wygłaszać niepopularnych opinii.
Szanuję.
#polityka #debata

Zaloguj się aby komentować
Może i szmata ale za to nasączona alkoholem łączy siły z człowiekiem memem. Nie wiem czy świat jest na to gotowy.
#polityka #bekazmemcena #jebackukiza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chińczycy nie pi⁎⁎⁎⁎lą się w tańcu. I słusznie.
#gospodarka #trump #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wiem że trochę #cringe ale co zrobic, mnie to bawi ^^
#pasjonaciubogiegozartu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować