Czy ktoś z was już wie, że zakupi najnowszą i najwydajniejszą LODÓWKĘ od XBOXa?
Czy ktoś z was już wie, że zakupi najnowszą i najwydajniejszą LODÓWKĘ od XBOXa?
Zaloguj się aby komentować
Kasuję Jedi Fallen Order. Nudne jak flaki z olejem.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Grali państwo już w The Medium? Jak wrażenia? U mnie na Xbox Series S tak laguuujeeeee...
Zaloguj się aby komentować