Podobno moje auto które miało być na 17 września się wyprodukowało.
#wpiszdupy
Podobno moje auto które miało być na 17 września się wyprodukowało.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Na Guwno2.0 jest panika jak cholera w związku z tym co się ostatnio stało, większość ruchu to my, użytkownicy hejto, którzy sprawdzają czy guwno2.0 już padło czy jeszcze nie. Dobrze się na to patrzy, jednak jeśli chodzi o takie akcje jestem ostrożnym obserwatorem i jako fan #teoriaspiskowa mówię sprawdzam czy powiązania hejto z michałem (specjalnie z małej) nie wyjdą na jaw. Mój wrodzony optymizm jednak podpowiada mi, że mr (spechjlnie z małej) bezjajek dostał taki strumień rubli, że go to po prosu j⁎⁎ie czy na guwno2.0 będą użytkownicy czy nie...
#gownowpis #wpiszdupy #czujedobrzeczlowiek #
Zaloguj się aby komentować
win11 + WSL2 i naprawde podoba mi się jak to fajnie wszystko działa.
no i zintegrowane vhdx-y, bitlocker...
Ehh gdyby nie j⁎⁎⁎na telemetria to może i bym został przy tym
Zaloguj się aby komentować