#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #sztukasprawiedliwa #codziennynosacz #gownowpis

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #sztukasprawiedliwa #codziennynosacz #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #sztukasprawiedliwa

Zaloguj się aby komentować
https://www.scribd.com/document/941490646/Antygona-Spuchokles
Nieironicznie Opus magnum #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #sztukadlasprawiedliwych #sztukasprawiedliwa
Zaloguj się aby komentować
#motocykle #spierdotrip #triciakmotoruje
Podsumowanie wycieczki
Dzień 1:
Warszawa->Wir->Kielce
Punkt 12:00 wyleciałem z Warszawy na południe eską. Minąłem Grójec po czym musiałem zjechać aby przepakować graty. Mam nowy plecak z poduszką powietrzną i włożyłem do niego zdecydowanie za dużo rzeczy, po znacznym odchudzaniu go zrzucając wszystko do torby na siedzeniu było znacznie lepiej.
Po zjeździe z eski przejechałem się po malowniczych wioskach za cel mając miejscowość Wir. Jako prawdziwy adept #sztukasprawiedliwa I #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem musiałem odbyć tam pielgrzymkę. Skromnie choć nasrane.
Potem zjechałem na zalew w Jagodnie na przerwę (foto). Następnie kierunek Kielcr, po drodze miał być urbex ale nie wyszedł (komentarz), a następnie na nocleg pod Kielcami "nad rzeczką opodal krzaczka". Na miejscu już kampingowała sympatyczna ekipa więc przynajmniej było do kogo gębę otworzyć. A no i trochę uspokajała ich obecność, bo w razie czego by pomogli - wjazd był przez straszny piach. Dla moto z oponami które nie są typowo szosowe to byłby żaden problem, ale ja walczyłem o życie żeby się nie wy⁎⁎⁎ać i nie zakopać xD
Jednak te motocykle adventure mają swoje plusy...
W każdym razie potem spanko i rano odjazd w kierunku Dąbrowy Górniczej, śmigając przez różne ciekawe miejsca po drodze.
Kolejny dzień w następnym wpisie :)





@lactozzi kamizelka mnie odrzuciła bo nie mogłem na niej mieć właśnie plecaka.
HELITE H-Moov w wersji mechanicznej. Zamówiłem w marcu i dostałem 2 tygodnie temu, także trochę trzeba się naczekać, od ręki praktycznie niedostępna. Liczę że samej poduszki nie będę musiał testować ale plecak jako plecak jest za⁎⁎⁎⁎sty, naprawdę przemyślane ma Komory i czuć że sprzęt premium. Używam na codzień nawet jak jadę autem i nie potrzebuję poduszki powietrznej, sam w sobie spoko plecak
https://kamizelkiochronne.pl/plecak-z-poduszka-powietrzna-helite-h-moov
I bardzo spoko recenzja:
Zaloguj się aby komentować
#sztukasprawiedliwa #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

Zaloguj się aby komentować
#sztukasprawiedliwa #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

Zaloguj się aby komentować
#sztukasprawiedliwa #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

Zaloguj się aby komentować
#sztukasprawiedliwa #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

Zaloguj się aby komentować
#sztukasprawiedliwa #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

Zaloguj się aby komentować
#sztukasprawiedliwa #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #wykop

Zaloguj się aby komentować
#sztukasprawiedliwa #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

Zaloguj się aby komentować
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #sztukasprawiedliwa

Zaloguj się aby komentować
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #sztukasprawiedliwa #spore

Zaloguj się aby komentować
https://streamable\.com/ldgmae
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #sztukasprawiedliwa
Zaloguj się aby komentować
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #sztukasprawiedliwa

Zaloguj się aby komentować
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #sztukasprawiedliwa
wir śmierdzielu

Zaloguj się aby komentować
Cyberbieda 2007
#heheszki #memy #humorobrazkowy #czerstwyhumor #biedronka #polska #retroscifi #sztukasprawiedliwa #gownowpis #benc

Zaloguj się aby komentować
Moja #pracbaza jest specyficzna.
Jakiś czas temu, konkretnie - ponad miesiąc temu, zauważyłem przy drzwiach damskiej toalety leżącego zdechłego szczura. Hmmmm.
Do głosu doszło moje poczucie humoru. Nietypowe, można powiedzieć. Miałem zamiar przykryć go czymś i zrobić zdjęcie, jakby spał, no ale bez jaj, pomyślą ludzie, że jakiś pi@rdolnięty czy co. Więc tylko przywiesiłem kartkę dla dekoracji.
Z dnia na dzień podnosiło mi się ciśnienie, bo - było nie było - ludzie tamtędy chodzą, jeśli ja widziałem padlinę, to inni też nie są ślepi. Szczur jak leżał, tak leży. Nosz k...wa mać. Rozumiem, kołchoz, ale wszystko ma granice.
Miałem złapać go na szuflę i sprzątnąć, ale nie. Nie to, że jestem leniwą bułą, ale jeśli nikomu nie przeszkadza, to poobserwujmy, co będzie. Wybuchnie? Wyjdzie o własnych siłach na tysiącu małych nóżek? Pani szczurowa upomni się o niego? Tyle pytań bez odpowiedzi.
W korytarzu jest zimno, więc trzymam kciuki.
Stan na dzień wczorajszy - szczur leży.
Dorzucam #heheszki i może nawet #sztukasprawiedliwa , oraz #okazjonalnyszczur

Zaloguj się aby komentować
Mrówki rozlazły się z kart partytury
Nie zostawiwszy na nich żadnej nuty
Nie mogłem już patrzeć na to robactwo
Zniecierpliwiony włożyłem buty
I już miałem wstać i podejść do pianina
Gdy nagle widzę sześć główek Lenina
#komunizm #salvadordali #sztukasprawiedliwa #elektrycznegitary #brutalizm #satyra #muzykapolska #polskamuzyka #jakubsienkiewicz

Zaloguj się aby komentować
Elegansko wyszło, 9/11
#heheszki #humorobrazkowy #czerstwyhumor #memy #gownowpis #tatuaze #tombraider #modameska #sztuka #sztukasprawiedliwa #benc
Zaloguj się aby komentować