Dobra jednak jeszcze jeden szybki kurs, palimy silniki i odlot
Aszchabat->Teheran
#msfs #symulatory
spory ruch dzisiaj na newsky

Dobra jednak jeszcze jeden szybki kurs, palimy silniki i odlot
Aszchabat->Teheran
#msfs #symulatory
spory ruch dzisiaj na newsky

Zaloguj się aby komentować
No to leniwa niedziela, tym razem lekko jaśniej aczkolwiek dalej noc
Ałmaty->Aszchabat
#msfs #symulatory
VKG4741

Zaloguj się aby komentować
#msfs #symulatory
piątek piąteczek piątunio
kolejna część Urumczi->Ałmaty
klasycznie można zerknąć tu VKG4741

Zaloguj się aby komentować
Kolejny dzień kolejny trip
Lanzhou->Urumczi
#msfs #symulatory
największą wadą newsky jest brak elastyczności w godzinach, przez co cały trip wypadnie mi w nocy

Zaloguj się aby komentować
Grzejemy APU i czas w kolejną podróż
Zengzhou->Lanzhou
Część 3/16
#msfs #symulatory
Lipa bo newsky trzyma strasznie godziny aktualnej i nie idzie podciągnąć czasu na wschód słońca

Zaloguj się aby komentować
odpinamy pasy i lecimy do Zengzhou
Część 2/16 Busan->Zengzhou
#msfs #symulatory
VKG4741

@nogiweza https://www.youtube.com/watch?v=BtLmeqQ_6fU&list=PL4XNcpjBFH8EJ7U4XrTHbfkUgYh97VACi&index=6 możesz odnieść to wszystko do darmowego świetnego modu dla a320 FBW A320
Zaloguj się aby komentować
Robię tripa Japonia - Europa w #msfs #newsky #lotnictwo #symulatory
Kobe->Busan->Zengzhou->Lanzhou->Urumczi->Ałmaty->Aszchabat->Teheran->Tbilisi->Ankara->Stambuł->Saloniki->Split->Graz->Norymberga->Poznań-Kopenhaga
Część 1/16
Kobe-Busan

Zaloguj się aby komentować
Kurde, była ta promka to kupiłem w końcu SimRaila, teraz czekam na weekend, żeby se przejechać całą trasę z WWA do Kato xD
#gry #simrail #symulatory


@Zielczan @DeadRabbit oooo, to jest coś chociaż w jakiejś formie podobnego do MFS, czy bardziej arcadowe/ograniczone?
Mam znajomka, który się jara tym tematem i akurat zbliża mi się okazja na prezent, to był by strzał w dziesiątkę, ale że typ jest nieźle zakręcony na tym punkcie, to byłoby średnio, jakby się okazało jakąś padaką, gdzie tymi pociągami się steruje tylko WSAD + strzałki xD
@LITE mam Ryzen 5 3600, Radeona 5700XT i 16 GB ramu i na wysokich/ultra mam jakieś 40-50 klatek, aczkolwiek muszę przyznać, że lubi ta gra czasem chrupnąć (ale to możliwe, że z tego powodu, że mam na HDD, jak sprzątne SSD to będzie lepiej). Ogółem nie jest źle, ale zdecydowanie mogłoby być lepiej - wydaje mi się, że po prostu silnik nie jest tak zoptymalizowany jak mógłby być, ale oni często wypuszczają patche, więc liczę, że technicznie też będzie to szło do przodu.
Zaloguj się aby komentować
#lotnictwo #symulatory #msfs #xplane #dcs
slav device upadł przez wyjebane w kosmos koszty #firma

Zaloguj się aby komentować
Wróciłem z krótkiego urlopu i normalnie oczom nie wierzę, co za inba się odjebała w mojej ulubionej Workers & Resources: Soviet Republic.
https://steamcommunity.com/games/784150/announcements/detail/3647388792201529685
TL;DR: Okazuje się, że można wywalić grę że Steam, zablokować oficjalny kanał na YouTube, będąc autorem jednego poradnika do gry, który w bardzo luźny sposób nawiązuje do nowej mechaniki w grze, powołując się na to, że autorzy ukradli rozwiązania tegoż autora poradnika. Co bardziej zabawne, poradnik ten bazował na istniejących mechanikach sprzed tej spornej zmiany, a nie wprowadzał żadnych ulepszeń czy sugestii rozwiązań które znalazły się w grze po jej wprowadzeniu.
Ja pi⁎⁎⁎⁎le te cyfrowe portale dystrybucji gier. Quo vadis świecie gier?
#gry #grykomputerowe #symulatory
Zaloguj się aby komentować
Symulator superjachtu #jachty #zeglarstwo #statki #symulatory #gry


Zaloguj się aby komentować
#zeglarstwo #symulatory #gry
Pozostało 2000 mil morskich do końca drugiego etapu wirtualnego wyścigu The Ocean Race w klasie IMOCA!
W wyścigu z Cabo Verde do południowego cypla RPA rywalizuje 200 Polaków, w tym 46 graczy w rankingu Polskiego Związku Żeglarskiego. Obecnie uczestnicy żeglują przy wietrze o sile około 13 węzłów, a stawka podzielona jest na trzy grupy. Na prowadzeniu utrzymuje się Paweł Sikora, który czuje oddech na plecach Vitaliego Rydzevskiego. Gracze żeglują północną stroną i pomimo tego, że według rankingu są na prowadzeniu drugiego etapu The Ocean Race, czeka ich ciężka przeprawa w słabym wietrze. W grupie południowej solidnie wygląda Jacek Piasecki, przed którym ostatnia prosta do mety.
Wirtualna rywalizacja odbywa się na platformie Virtual Regatta we współpracy z Polskim Związkiem Żeglarskim pod patronatem europejskiego projektu DigiSail.

Zaloguj się aby komentować
Śmiała akcja Francuskich komandosów w Mali
Republika Mali od 2012 roku nieprzerwanie stanowi obszar walk zbrojnych o charakterze zarówno narodowościowym, jak i religijnym. Początkowo, w obszarze północnego Mali działały zbrojne ugrupowania niepodległościowe Tuaregów, wspierane przez grupy religijnych fundamentalistów. Sojusz ten na tyle skutecznie walczył z siłami rządowymi, że w przeciągu roku zajął cały obszar północnego Mali.
Tuż po zajęciu całego terytorium będącego obiektem roszczeń, wewnątrz rebeliantów doszło do podziału. Ugrupowania fundamentalistów forsowały wprowadzenie prawa opartego na religii, na co nie mogli się zgodzić rebelianci niepodległościowi. Spór zakończył się rozbiciem tuaregów i przejęciem kontroli nad obszarem wyłącznie przez fundamentalistów.
Siła rebeliantów była na tyle duża, że organy republikańskie poprosiły o pomoc swoją byłą metropolię z czasów kolonialnych. Wobec rosnącego zagrożenia kryzysem humanitarnym jak i uchodźczym rząd Francuski zdecydował się wysłać na teren republiki kontyngent wojsk. W pierwszej turze były to pododdziały piechoty morskiej na transporterach kołowych VAB.
W czasie realizacji przełamania frontu na linii miejscowości Marwey siły prorządowe napotkały zaciekły opór ze strony fundamentalistów. Wobec napotkanego nieprzyjaciela, dowództwo kontyngentu francuskiego wezwało lotnictwo mające złamać opór nieprzyjaciela. Niestety, krótko po pojawieniu się lotnictwa okazało się, że nieprzyjaciel ma w obszarze działań sprzęt przeciwlotniczy. Z racji na impas w walkach, siły prorządowe wycofały się.
24 Marca 2013 roku dowództwo komponentu sił specjalnych Republiki Francuskiej autoryzowało operacje mającą na celu zniszczenie nieprzyjacielskiego systemu obrony przeciwlotniczej. Do realizacji zadania przydzielono dziesięcioosobową grupę komandosów z elitarnego Commando Trepel. Komandosi w środku nocy wyruszyli z COP obsadzonego przez sojusznicze siły, przedarli się za linię frontu, a następnie zlokalizowali i zniszczyli dwa systemy p-lot należące do nieprzyjaciela. W trakcie zadań patrolowych zostały znalezione również dwa składy amunicji i wyposażenia rebeliantów, które również zostały zniszczone.
Podczas próby rozejścia się i opuszczenia strefy działań doszło jednak do tragedii. Pododdział został zaskoczony przez rebeliantów, którzy podeszli na bardzo krótki dystans. Soldat Calc operujący LKM był na przedzie formacji gdy rozpoczęła się strzelanina. Mimo błyskawicznej reakcji na ostrzał, został on trafiony krytycznie przez jednego z rebeliantów.
Pododdział zebrał sprzęt i krytycznie rannego na plecy, kontynuując w stronę sojuszniczego COP. Misja zakończyła się powodzeniem.
Powyższy tekst to raport AAR z rozgrywanej wczoraj misji "Into the Darkness". Jeśli i ty chcesz dołączyć do nas w odgrywaniu współczesnego pola walki nie wahaj się i złóż podanie:
https://forum.armacoopcorps.pl/topic/2257-do%C5%82%C4%85cz-do-nas
Do zobaczenia w boju!
#arma3 #gry #grykomputerowe #symulatory #milsim

Zaloguj się aby komentować
Hello world!
Korzystając z pierwszego posta chcielibyśmy powiedzieć wam coś o sobie
ACC to społeczność ludzi zrzeszająca graczy zainteresowanych symulowaniem rzeczywistego pola bitwy przy pomocy gier z serii ArmA.
Graczy ACC łączy chęć wspólnej gry na serwerze i oddawania klimatu rzeczywistych walk. Odbywa się to poprzez naśladowanie wszelkich procedur, taktyk i zachowań, które wykorzystywane są w rzeczywistości i mogą być skutecznie zastosowane w grze.
Mamy nadzieję, że treści jakie będziemy w najbliższym czasie tutaj publikować, znajdą ciepłe przyjęcie ze strony fanów realistycznej rozgrywki komputerowej.
Chmura tagów:
#arma3 #milsim #symulatory #militaria #gry

Zaloguj się aby komentować
Jeśli kogoś interesuje jak wygląda centrum szkoleniowe i symulatory Leopardów to zachęcam do obejrzenia filmiku i wykopania znaleziska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.hejto.pl/wpis/polski-osrodek-szkoleniowy-leopard
To tam będą się szkolić czołgiści z Ukrainy;)
#ukraina #wojsko #wojskopolskie #leopard #wojna #symulatory
Zaloguj się aby komentować
Podoba mi się ten nasz Polski #simrail
#symulatory #pociagi #gry


@LeRu nie jest tak trudno, ostatecznie szybki tutorial na yt i jedziesz, tylko potem jeszcze trzeba się zatrzymać
@Zielczan jak pewnie wiesz gra jest w fazie wczesnego rozwoju, co za tym idzie zdarzają się błędy i niedopracowania. Treści też nie jest za dużo, ale mam nadzieję na rozwój. Ja jako fan symulatorów musiałem to kupić, tym bardziej, że gra traktuje o polskich realiach. Mi osobiście się podoba i polecam, pod warunkiem, że cena Cię nie odrzuca i dasz tej grze pewien kredyt zaufania.
Zaloguj się aby komentować
Bardzo polecam ten modzik na ciężarówkę. Bardzo zbalansowany, nie jest OP. #snowrunner #gry #offroad #symulatory

Zaloguj się aby komentować
Witam mam nadzieje szanowne grono z poprzedniego wcielenia tagu #msfs przy okazji #symulatory #lotnictwo #newsky

Ahhh #nostalgia pamiętam update komputera w 2010, jedną z pierwszych gier którą zainstalowałem (poza obowiązkową twierdzą i gothicem) była nareszcie Arma 2 w którą mogłem pograć bez brutalnych dropów FPSów. steam jeszcze wtedy był ciekawostką i aż żal że nie mam żadnego licznika ile godzin spędziłem grając w misje Dominacja gdzie poznałem znajomych na lata. potem dodatek OA i DayZ mod, kolejne setki godzin.
#gry #symulatory
Zaloguj się aby komentować
Dziś przypomnę wam kolejnego klasyka którym był Airfix Dogfighter.
Gra ogólnie była prosta choć mega wciągająca wcielaliśmy się w okres II wojny światowej z tym że miejscem walki były zwykłe pokoje w domu a naszym samolotem był model plastikowy.
Latając nad szafkami koło lampy i innymi meblami staraliśmy się zestrzelić, zniszczyć wrogie bazy i jednostki.. z biegiem czasu też dochodziły wrogie samoloty, które też nas atakowały co zaostrzyło walke.
Gameplay:
https://youtube.com/playlist?list=PLNyanWviy50Bshn0fgyDEgwIk7qzOpG4Z
Info:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Airfix\_Dogfighter
https://www.gry-online.pl/gry/airfix-dogfighter/z41a1a