#lotnictwo #symulatory #xplane #msfs
https://www.facebook.com/groups/1991655317738085/permalink/3522757641294504/

#lotnictwo #symulatory #xplane #msfs
https://www.facebook.com/groups/1991655317738085/permalink/3522757641294504/

@Pan_Wiesio 21 wiek a chlop nie rozumie angielskiego, powiem nawrt wiecej uzywanie trabslatora go przerasta
I taki podczlowiek jak ty siedz z nami i sie madrzy o byciu polakiem, sprawach spolecznych i wojnie
Jak jedyne informacje ktore mozesz zdobyc to te, ktore ktos ci przetłumaczy ucinajac to co mu nie pasuje
Zwykly prosty debil xD
Zaloguj się aby komentować