Dzisiaj mamy Sobótkę letką. Trzeba się wysrać, zjeść śniadanie i jechać do gumiarza.
#sranie #srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners

Dzisiaj mamy Sobótkę letką. Trzeba się wysrać, zjeść śniadanie i jechać do gumiarza.
#sranie #srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners

Zaloguj się aby komentować
Rany boskie co tu się dzieje
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Od paru dni przestałem jeść taki syf jak jadłem tj. jakieś kebaby, ciperki itd. i teraz już 2 dzień z kolei wieczorem czuje brzusio i mi się chce #srajzhejto . Pewnie organizm oczyszcza jelita z syfu.
#srajzhejto #takaprawda #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
OMG, jaki smród
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wiało za oknem a teraz spomiędzy pośladów
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Akcja w postaci ojebania ogromnej ilości frytek i reakcja w postaci zrzutu nawozu
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Najgorsze co może być to kibel i wanna w jednym pomieszczeniu. Nie wiem czemu projektanci bloków z wielkiej płyty nie wpadli na pomysł aby były osobno albo żeby dać osobno drugi kibel. Jeśli masz przykładowo rodzinę 2+2 to kibel i wanna w jednym pomieszczeniu jest przejebaną sprawą. Chce ci się zrobić 1 albo dwójkę a ktoś się akurat kąpie. Wydaje mi się że to jest główny powód dlaczego ludzie nie chcą być w związkach i w Polsce mamy ujemny przyrost naturalny. Gdy żyjesz sam nie ma takich problemów. Masz potrzebę i idziesz ją zrobić.
#rozkminy #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak się obżarłem tym kurczakiem, że aż dusi przy pierdach.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Nie wyspałem się, ale przynajmniej posiedzenie udane
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
zaraz będzie... #srajzhejto albo #hejtokupka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zchodzi towaru
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Spory baton
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Nikt dzisiaj jeszcze nie srał?
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Ledwo 6 godzin dnia minęło a ojebałem towaru na blisko 2400 kcal, ale na dzisiaj poluzowałem limit do 2500 bo wiedziałem, że pączki wlecą.
#jedzenie #sienawpierdalam #wpierdalambolubie #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
#srajzhejto #pracbaza
Zaloguj się aby komentować