Dzień LXIX - 11 cm.
#codziennydzbanek
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Dzień LXIX - 11 cm.
#codziennydzbanek
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Zaloguj się aby komentować
Siema, wiecie moze co sa za drzewka?
#pytanie #rosliny #dzialka

Zaloguj się aby komentować
Dzień LXVIII - pod wczorajszym postem 25 piorunów i przyrost o 2,5 mm. Coś w tym musi być.
#codziennydzbanek
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Zaloguj się aby komentować
Dzień LXVII - 42 pioruny pod wczorajszym postem i proszę, urus o 4,2 mm. Ciekawe, czy to jest powiązane.
#codziennydzbanek
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Zaloguj się aby komentować
Update #laswsloiku po miesiącu w szkle.
Bluszcz się rozrasta, widać jak wypuszcza nowe pędy. Fitonia zrobiła się większą. Muszę chyba znaleźć im ciekawsze miejsce, bo są w półmroku i widać, że wyciągają się w kierunku okna balkonowego. W komentarzu zdjęcie sprzed miesiąca. Wołam @dru_gru #rosliny


@nima_logina ja mam chrobotka, ale to z tego co wiem, to nie jest mech, ale porost, i to, ze on ladnie wyglada to troche sciema. Mysle, ze mech jest srednio do uratowania, jesli masz zwykly zywy. A jak chcesz podlac to sobie odetkaj sloik na pare dni, zeby to co podlejesz odparowalo. Ale ja bym nie ingerował, jak ma obumrzec to trudno.
Zaloguj się aby komentować
Update z mojej hodowli papryczek carolina reaper
Dziś zobaczyłem, że w prawie wszystkich przegródkach pojawiło się na ziemi coś jak pleśń (?) a w ziemi zamieszkały jakieś małe białe stworzonka (ok 1 mm). Miałem takich lokatorów już kiedyś w kwiatku domowym i pomogły takie tabletki na insekty kwiatkowe i przesuszenie. Na jednej tacce dałem po kawałku tej tabletki do każdej przegródki, na drugiej nic. Teraz przesuszę trochę całe towarzystwo i zobaczymy.
#chili #ogrodnictwo #rosliny #hobby #papryczki i



Zaloguj się aby komentować
Dzień LXVI - jest dyszka, mamy to.
#codziennydzbanek
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Zaloguj się aby komentować
Dzień LXV
#codziennydzbanek
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Zaloguj się aby komentować
Dwa lata temu posadziłam głóg paul's scarlet. Przyrost jest bardzo malutki, ale tak się zastanawiam czy wszystko jest z nim w porządku, że tak nierównomiernie dojrzewają pączki. Gałązki ma giętkie więc żywe. Ma ktoś doświadczenie z tym drzewkiem? Da się jakoś je wzmocnić?
#rosliny #ogrodnictwo


Zaloguj się aby komentować
Dzień LXIV - #codziennydzbanek jedzie z koksem. Trzymajcie kciuki, żeby się przedwcześnie nie otworzył, bo to będzie oznaczać koniec wzrostu i wyjdzie dzbanecznikowy Tyrion Lannister - bystry, ale kurdupel.
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Zaloguj się aby komentować
Dzień LXIII - Jest 9. A pamiętacie, jak było 5,5?
#codziennydzbanek
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Zaloguj się aby komentować
Dzień LXII - przybyły kolejne milimetry.
#codziennydzbanek
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Zaloguj się aby komentować
Jakiś dziwny ten kwiatek matce wyrósł xD
#smiesznekotki #humorobrazkowy #rosliny #dziwnekotki #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Dzień LXI.
#codziennydzbanek
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Zaloguj się aby komentować
Dzień LX - powolutku.
#codziennydzbanek
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Zaloguj się aby komentować
Witajcie. Przedstawiam Wam obrączki wykonane dla pewnej pary - wykonane od podstaw ręcznie z przetopionego materiału dostarczonego przez nowych właścicieli obrączek ( obrączki po rodzicach i dziadkach) damska z motywem liściu Paproci - również ręcznie grawerowane - nie przeze mnie nie mam aż takich zdolności


Zaloguj się aby komentować
Dzień LIX - powrót monety na pierwszy plan.
#codziennydzbanek
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Zaloguj się aby komentować
Dzień LVIII - znowu mu przybyło. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#codziennydzbanek
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Zaloguj się aby komentować
Ale rozkwitły, niestety zimno to pszczół nie ma.
#ogrodnictwo #rosliny

Zaloguj się aby komentować
Dzień LVII - może przybyło kilka milimetrów, a może trochę inaczej przyłożyłem miarę. W każdym razie rośnie i puchnie.
#codziennydzbanek
#botanika #rosliny
O co tu chodzi? Info w pierwszym poście.

Zaloguj się aby komentować