Dziś mała dawka turntablizmu. X-Ecutioners robią cuda w Rosji przeciwko miejscowej ekipie. Polecam oglądać od 6:47 bo są jednak kilka klas wyżej od gospodarzy. Całe 7 minut mocne ale jak dla kogoś jest to nowość to polecam obejrzeć ostatnią minutę 😀
https://youtu.be/m_ELce0pGGo?t=6m46s
#muzyka #hiphop #dj #turntablizm
@WujekAlien to ja tylko na Spotify słucham. Nie jestem pewny ale chyba zakładałem konto jak tylko weszło do Polski, wcześniej korzystałem przez VPN na koncie założonym specjalnie przez koleżankę z Finlandii. Wtedy nawet reklama była jedna na pół godziny słuchania.
@Cybulion właśnie sobie zdaniem sprawę, ze cd nawet nie mam na czym odtworzyc, czekam na czasu, gdy wewnątrz takiego opakowania będą kody qr do Spotify;)
@nxo Otóż, ja mam taki cedeczko podłączane na USB (koło stówy peelenów to lata) i używam to czasem. Najcenniejsze CD zapisuję w mp3 i ujeżdżam w nieskończoność, a cedeczka to robią tylko za backup
Dzisiaj w #muzykaniszowa znowu jedziemy do #gdansk i trochę do #perlapulnocy #bydgoszcz (bo podają że są stąd i tamtąd)
The Howling Eye to psychodeliczny rock charakteryzujący się melodyjnym basem no i chyba z czym najbardziej kojarzę ten zespół to dwujęzyczność piosenek. Część piosenki jest po angielsku, a część po polsku. Ale nie, że są piosenki po polsku i po angielsku, tylko jeśli już jest jakiś tekst, to początek po angielsku, a koniec po polsku. Psychodela nie jest też typowa, bo eksperymentują z domieszką stonera, doomu, postu i trochę jazzu. Bardzo podobają mi się też okładki ich albumów.
U mnie Blitzed czyli ekipa, ktora napierdala konkret rozpierdol jak to powinno być w punk rocku:
- szczerze, bez owijki
- teksty proste, nie pierdolimy sie w poezję, przekaz prosro w ryj!
- szybko, nie jesteśmy tu "dla walca", bez "polskiego regge", ma być w tempo i jest!
- głośno 🫠
- antysystemowo albo anty fchuj czemuś..np zjawisku czy obserwacji #szczerosc
- chciałbym napisać, że "miejscami bez ładu i składu, brak pomysłów, chaos jak c⁎⁎j", ale nie mogę - to jest jak perfekcyjny kop z glana, który zbierasz od załogi bo akurat pogo-time. Tu jest "za dobrze wrecz"...brakuje mi tu brudu, ale to maly prztyczek z mojej strony donekipy¯\_(ツ)_/¯
Polecam załogę, choć nadal szukam okazji zobaczyć na koncercie co chłopaki odpierdalają. Pewnie kiedyś sie ułoży!