skorpionGURUw Muzyka2026-06-24T09:06:45+02:0015#muzyka Spice Girls '97 z rana jak śmietana #zajebanezfacebooka155Udostępnij
skorpion2026-06-24T09:44:08+02:000@Cybulion tak się bawiły dziewczyny, my, jako chłopaki, byliśmy poważniejści. bawiliśmy się w Animki
starszy_mechanik2026-06-24T10:23:19+02:001Spice girls się rozpadło bo czarna jadła za dużo czekoladek