Moi drodzy, graliscie moze w Broken Ranks? Warto/nie warto?
Probowalem sie wczoraj troche w to wkrecic ale system walki wydaje sie byc tak drewniany, ze ciezko mi sie przemoc. W necie totalnie dwa skrajne obozy. Jedni twierdza, ze gra to MMORPGowe objawienie polaczone z BG, drudzy, ze to bardziej przypomina mobilny rzut na kase przez jakies subskrycje i platynowe klucze. Kto ma racje?!
Moze zainteresuje Was tytulem, ktory zagrywam od kilku dni i nie moge przestac. Gra MMORPG Mist Legacy, ma bardzo MUD'owy vibe, polaczony z tabletop D&D i Albionem Online. To bardziej gra, w ktora gra sie powoli - zaden action RPG - choc jest i walka, skille i taktyki, aczkolwiek gra kladzie nacisk na crafting, umiejetnosci spoleczne i eksploracje.
Gra jest darmowa z relatywnie opcjonalnymi mikroplatnosciami (relatywnie, bo wedlug mnie po kilku dniach grania niektorych rzeczy po prostu nie da sie nie kupic) ale szczerze przyznam, ze moglbym za nia dac spokojnie ze £30 i taki limit na mikroplatnosci sobie ustawilem poki co zamykajac sie w nim idealnie.
Cholernie mocno polecam jezeli macie kilka ladnych miesiecy na granie, questowanie, zwiedzanie, bieganie po podziemiach, huntowanie bossow czy rozbudowe wlasnego krolestwa
@LovelyPL Co chłop przypomniał, przednio się w tym bawiłem, ale masz na myśli jakoś prywatny serwer? Pamiętam że jak kiedyś w to grałem to było to w pewnym momencie stało się konkretnym pay to win.
Na ten moment jest nas 7 osób - udało nam się znaleźć nawet nowego kolegę niezrzeszonego
Dzisiaj o 20 planujemy robic ICC 10 norm. Siedzimy na discordzie i gadamy o pierdołach. Jak by ktoś chciał do nas dołączyć na tym i przyszłych RAIDach to piszcie priv
Privy jeszcze żyją? Swego czasu zmarnowałem lata grając na Theatre of Dreams, ciekaw jestem czy ktoś jeszcze pamięta ten polski server, swego czasu całkiem popularny z regularnym 1-2k online, oj pykało się całe TBC i WoTLK
@Kamry Zyją i mają się dobrze. Teraz na globalu jest znowu Wotlk więc w teorii, ale tylko w teorii troche podupadły. Na tym Icecrown non stop prawie jest cap (12k userów) więc ja nie wiem co było w czasach jak nie było globala.
Pamiętam jak od około 2005 roku zacząłem grać w Silkroad, nigdy nie doszedłem do jakiegoś bardzo wysokiego poziomu (chyba max 65 lvl), ale ile miłych wspomnień mam z tą gra to moje
Bardzo fajnie słucha się tego jak ojciec zamiast ciągle się pytać syna czy znowu gra w te głupie gry sam w nie gra i to bardziej od syna niesamowicie nostalgiczny materiał dla mnie i raczej dla każdego kto wtedy grał w silka.
Macie takie tytuły do których wracacie regularnie od X lat mimo tego że znacie je w każdym możliwym aspekcie? Ja tak mam, co gorsza trafiłem na mmo.. Więc minimum te kilka tygodni w roku musze przeznaczyć na bicie kamieni i ulepszanie przedmiotów xD
@dzordz Dwa tytuły przychodzą mi do głowy. N i N++, które są prawie że tą samą grą, w którą grywam od czasu do czasu. Taka minimalistyczna platformówka, która się skupia na samym tylko poruszaniu się. Druga gra to Starsector, w którego gram od 2012 i chociaż muszę czasem robić miesięczne przerwy od niego, to w końcu i tak w niego znów zagram. Walka w Starsectorze jest po prostu tak przyjemna.
Piątek jest, więc przydałoby się coś wreszcie zabawnego zapostować. Także, do drugiej kawy polecam ciastko z kremem i kolejny jakże zabawny skecz śmieszków z grupy #vivaladirtligue