Zaloguj się aby komentować
#byloaledobre #wojna #ukraina #heheszki #kacapyjebane

Zaloguj się aby komentować
W kacapi, w ministerstwie obrony tak kogoś d⁎⁎a zapiekła, że aż samozapłonu dostał.
#wojna #rosja #ukraina #kacapyjebane
https://twitter.com/nexta\_tv/status/1643657773253525506?s=20

Zaloguj się aby komentować
Jednej ruskiej propagandowej k⁎⁎wy mniej.
Prawodpodobnie ukraińscy sabotażyści wysadzili Street Food Bar w Petersburgu. Według rosyjskich mediów zginął propagandysta wojenny, bloger Władlen Tatarski. Rosyjskie media podają, że w wyniku eksplozji rannych zostało od 6 do 16 osób.
Portal Fontanka.ru poinformował, że lokal, w którym doszło do eksplozji, należy do założyciela Grupy Wagnera, Jewgienija Prigożyna.
Idę sobie piwko otworzyć, pod tą wspaniałą wiadomość. Sołowiow, teraz twoja kolej knurze.
https://pomf2.lain.la/f/ztcim2p6.mp4
#wojna #ukraina #rosja #kacapyjebane

Zaloguj się aby komentować
Zajumane bezczelnie z Twittera Aryo, chyba nikt nie wrzucał. +18
Samobójstwo Wagnerowca, wróć, ruskiego szczura siedzącego w dziurze.
Tak, jestem pozbawionym empatii skurwielem jeśli chodzi o kacapów i dobrze mi z tym.
https://pomf2.lain.la/f/967v3w6s.mp4
#wojna #ukraina #rosja #kacapyjebane
Zaloguj się aby komentować
Wczorajsze znalezisko na "Złej Ambasadzie". Wklejam tekst autora, bo warto takie rzeczy rozpowszechniać, żebyśmy mieli większą świadomość, z kim walczą Ukraińcy. I z kim (a raczej z czym) walczy sprzęt, który przekazujemy na Ukrainę.
⚆ (dwa filmy) Ukraińscy żołnierze odpychają najeźdźców z Bachmutu w niektórych kierunkach. Na tym filmie 3 batalion 92 brygady walczy w okopach „Wagnera”. Niektóre szczegóły bitwy wyraźnie pokazują, że dowódcy „Wagnera” to pozbawieni zasad dziwacy, którzy nie dotrzymują słowa i nie liczą się z własnymi żołnierzami. Ukraińcy doszli do pozycji z trzech stron. Strzelają do „Wagnerów”. Jeden z rannych okupantów czołga się w stronę dowódcy, a ten własnoręcznie go dobija. Kopnięciami kieruje swojego drugiego żołnierza w kierunku ukraińskich kul. Kiedy stało się jasne, że „wagnerzy” nie utrzymają tej pozycji, wezwali do „zawieszenia broni”, aby zebrać zabitych i rannych przed odwrotem. Ukraińcy pozwolili na to. Na filmie widać negocjujących dwóch dowódców. Ale rosjanie nie dotrzymali słowa. Wychodząc rzucił w Ukraińców granat.
Filmy są długie i nie do końca widać co się dzieje, ale to kolejny dowód na to, że Rosjanie to nie są obywatele cywilizowanego świata europejskiego. To dzika, prymitywna mongolska orda.
Filmy w linku na samym dole strony.
https://www.zlaambasada.pl/%f0%9f%aa%96dzien-384-14-marca-2023-2210-0-04/
#wojna #ukraina #kacapyjebane #rosja
Zaloguj się aby komentować
Piżamkowe party kacapków. Wuhłedar 2023. Koloryzowane.
Obowiązkowym elementem uzupełniającym piżamki są rozwinięte rolki papieru toaletowego.
#wojna #ukraina #rosja #kacapyjebane

Zaloguj się aby komentować
Na odbywającym się szczycie G20 w New Delhi heheszkom nie było końca
#kacapyjebane #rosja #ukraina
Zaloguj się aby komentować
Świeży wywiad uliczny z Moskwy - "Should we invade Poland next?" (xD)
#kacapyjebane #ukraina #wojna
@tegie Bardzo mądrze powiedziane. Imo twórca tego kanału, w ostatnich kilku filmach, zrobił zwrot w kierunku pokazywania tych faszyzujących ruskich. Na tym filmiku, te dwie najbardziej wygadane kobiety wyraźnie mają jakieś problemy ze sobą, ta młodsza chyba jest pijana.
Jeszcze parę miesięcy temu kanał był bardziej zrównoważony w opiniach, a potem facet zaczął robić ankiety w Muchosrańska Dolnych i wśród starszych ludzi, którzy siła rzeczy są bardziej podatni na propagandę.
Po prostu ruski ludojady lepiej się sprzedają w internetach i robią więcej wyświetleń.
@Bolec39 a powiedz ty mi, co ma ten zwykły rusek odpowiedzieć na tego typu pytania, wiedząc że mieszka w PIERDOLONEJ ROSJI i pytanie zadaje jakiś enkawudzista przebrany za ankietera. W Europie też wolą się nie wychylać w takich ankietach, bo każdy wie że Rosja ma swoich wszędzie, szczególnie dużo ich będzie w takich obszarach jak ankietowanie i kształtowanie opinii publicznej.
To jest autorytarny reżim a nie normalny kraj. A wy wierzycie w ULICZNE ANKIETY przeprowadzane w takim reżimie. Nie mam na was słów, jesteście jak małe dzieci xDDDD
Zaloguj się aby komentować
Ale cudo filmik wygrzebałam.
too long/didn't watch: Zrobili test w USA i Rassiji - chłopak przewraca się z bólu na ziemię na ulicy - ile osób przechodzących pomoże?
spojler: w Ameryce gościu nigdy nie leżał dłużej niż minutę, w Rosji łącznie sobie poleżał z godzinę i mniej niż 10% zareagowało
Ostatni komentarz pod filmikiem z 7 lat temu, zaginął na youtubie, ale jest perfekcyjny na te czasy.
Idealny do pokazania tym, którzy chcą coś gadać o dobrych ludziach w kraju, że to tylko rząd, itd.
#rosja #kacapyjebane #ukraina #wojna
https://www.youtube.com/watch?v=438sGy9IE58&list=PLM4qQlZaxK5l574crFoCFy6SnAEsd61Pz&index=24
@AmbrozyKalarepa >ich "How are you?" jest sztuczne i plastikowe.
"How are you" to po prostu inny sposób na powiedzenie "hi", używa się na powitanie i tyle.
Tak samo jak w Polsce wejdziesz do sklepu i usłyszysz czy powiesz "dzień dobry", to jest to sztuczne i plastikowe, bo jesteś 1234 klientem tego dnia i nikt nie daje jebania, czy Ty będziesz miał dobry czy niedobry dzień. Po prostu tak się u nas mówi.
@AmbrozyKalarepa No nie, dzień dobry to nieszczere życzenia dobrego dnia. Tak samo jak sztuczne polskie "do widzenia" używane jedynie w stosunku do ludzi nam obojętnych, gdzie zupełnie nie zależy nam na ponownym spotkaniu. Wychodząc do roboty nie mówię "do widzenia" do żony, z ludźmi z którymi rzeczywiście szczerze chcę się zobaczyć nie żegnam się w ten sposób. Jak znajomego Amerykanina zapytam "how was your day" to też mi opowie, w poniedziałek zawsze się pytamy "how was your weekend", on mi opowie o swoim, ja o swoim.
Zaloguj się aby komentować
@Kreciola robi dzisiaj grilla pod domem. Ktoś się wybiera? Ja nie mogę, jestem objęty sankcjami w Rosji
#rosja #kacapyjebane #heheszki #humorobrazkowy #wojna

@JanNipanimajski Chodzą słuchy, że założyłeś nowe konto, jeśli jest to prawda, to jesteś Kręciolą z rozdwojeniem jaźni, ergo, jest was dwóch, jeśli jest to nieprawda, to znaczy że Kręciola i ty, to dwie różne osoby, ergo, jest was dwóch, więc mój argument jest prawdziwy, zwłaszcza, że zarówno aromat smrodu jak i jego natężenie jest identyczne w przypadku was obu.
Zaloguj się aby komentować
tl;dr:
ruskie telegramy zaczynają być zalewane nagraniami rosyjskich żołnierzy skarżących się na złe warunki, brak zaopatrzenia i broni. Sytuację próbują nagłaśniać rosyjskie opozycyjne media.
....
Rosyjski niezależny portal The Insider podał, cytując doniesienia niezależnych kanałów na Telegramie, że zmobilizowani żołnierze z Sierpuchowa pod Moskwą zostali wysłani do szturmu w obwodzie ługańskim niemal "z gołymi rękami". Na opublikowanym nagraniu żołnierze mieli narzekać, że rzucono ich do ataku "uzbrojonych w broń strzelecką i łopaty".
"Zostaliśmy rzuceni do szturmu betonowego obszaru ufortyfikowanego...
Zaloguj się aby komentować
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski podczas konferencji prasowej zorganizowanej rok po rozpoczęciu inwazji lądowej przez Rosję na jego kraj, został zapytany przez jednego z dziennikarzy o to, co było dla niego najstraszniejszym momentem ostatnich 12 miesięcy. - Na pewno Bucza. To, co zobaczyłem, kiedy ją wyzwoliliśmy. Było to bardzo straszne. Naprawdę widzieliśmy, że diabeł stąpa po ziemi - powiedział.
#wojna #ukraina #rosja #kacapyjebane

Zaloguj się aby komentować

Materiał od pani Juleczki. Cytuję oryginał.
Tymczasem w Rosji: prezenter telewizji państwowej Władimir Sołowjow ma problemy z przekonaniem gości w swoim programie, że Biden "poprosił" Putina o pozwolenie na podróż do Kijowa. Nikt się na to nie nabrał, a Sołowjow był wstrząśnięty ich...
Nie mogę z tego, że specjalnie na to orędzie, sołtys kacapowa kazał przebrać kierowców ubera za dalajlamę i wezyra by to jego jąkanie się do zgromadzenia poradzieckich dziadków, jak i cała wojenka wyglądały na bardziej multikulti
#rosja #wojna #ukraina #kacapyjebane

Zaloguj się aby komentować

IksKurłaDe. Rzeczywistość wyprzedziła żarty.
W rejonie Sudziańkim w obwodzie kurskim zginęło sześciu poborowych. Według kanału TG Mash przyczyną tragedii było nieostrożne obchodzenie się z ogniem.
Według dostępnych w tej chwili informacji poborowi przebywali w ziemiance, gdzie wygrzewali się przy...
30 tysięcy wagnerowców gryzie piach
https://www.youtube.com/watch?v=39WpP2-r7qk
#wojna #ukraina #rosja #kacapyjebane
Zaloguj się aby komentować
I cyk, kolejne ruskie śmiecie na #czarnolisto
#moderacja niech w końcu zrobi porządek z jawnie kacapskimi użytkownikami w końcu, bo rzygać się powoli już chce patrząc na takie wysrywy wyssane z d⁎⁎y oficera prowadzącego gdzieś spod jakiegoś wołgopierdowa...
#bekazpodludzi #kacapyjebane #rosja #ruskimir #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować