Zaloguj się aby komentować
Tymczasem w Łotwie dziś dzień wolny od pracy z powodu brązowego medalu w mistrzostwach świata w hokeja.
Łotysze w meczu o brązowy medal pokonali po dogrywce 4:3 USA
„Zuchy! Dumni z naszych żelaznych facetów! Łotwa to hokejowe supermocarstwo!” – napisał prezydent Levits na Twitterze.
#wiadomosciswiat #lotwa #hokej #sport

Zaloguj się aby komentować
Mistrzostwa Świata w hokeju tuż tuż, a play-offy NHL ciągle trwają. Na przykład jutro Kanada gra z Łotwą, a najlepsza w tym momencie kanadyjska drużyna, Toronto, gra w tym samym czasie z Florydą.
Jak to działa? Kanada nie wystawia najsilniejszego możliwego składu na mistrzostwa?
#hokej #nhl
@grzmichuj_gniezno bardzo rzadko się zdarzało, żeby NHL dogadywało się z federacja hokeja w sprawie MS i prawie nigdy największe gwiazdy NHL nie brały udziału w MŚ. Jak drużyna odpadnie z play-off i klub się zgodzi to zawodnik może jechac na mistrzostwa, o ile ma siły.
Amerykanie uważają, że ich rozgrywki są o mistrzostwo świata. Bardziej im zależy na olimpiadach.
Zaloguj się aby komentować
Dokonało się. Drużyna GKS #katowice obroniła tytuł i zostaje MISTRZEM POLSKI sezonu 2022/2023 w #hokej na lodzie. Pięknie grali, zdecydowanie zasluzone zwyciestwo. Piękne 3 bramki w 1. tercji, piękna wymiana "ciosów" w 3. tercji. Chcialoby się takie mecze ogladac w #phl co kolejkę.
Z ciekawszych wydarzen w tym sezonie zostają jeszcze finaly #czeskihokej a potem pewnie rozmrożą to wszystko w pizdu
PS Dziękuję tym 4 osobom, ktore pewnie przez przypadek kliknęły moj poprzedni wpis, za wspolne emocje

Zaloguj się aby komentować
Szybko doczekaliśmy się pierwszej szansy Katowiczan na zdobycie tytułu Mistrza Polski drugi rok z rzędu. Po trzech meczach jest 3:0 (gra do 4 zwycięstw). Dzisiaj dowiemy się czy Gieksa obroni tytuł czy czeka nas kolejne spotkanie.
#hokej #phl #tychy #katowice
Zaloguj się aby komentować
Panie i panowie, mamy w końcu finały playoff Polskiej Hokej Ligi. Do finału dostał się GKS Tychy i GKS Katowice (obrońcy tytułu MP). Katowice kończyły sezon zasadniczy na 4. miejscu, Tychy na 3. Można powiedzieć, ze w tym roku finał PHL to derby #slask a nawet #gornictwo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Są tutaj jacyś fani NHL? #nhl #hokej
Zaloguj się aby komentować
Jak się miewa tag #nhl? W końcu trafiłem na mecz Pens, który wygrywają xD trzymam kciuki za playoffy w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hokej

Zaloguj się aby komentować
Zapraszam do dołączania do społeczności NHL
Zaloguj się aby komentować
Tag #hokej widzę otwarty jakimiś pierdolami o transach, to otwieram jeszcze raz. #nhl https://m.youtube.com/watch?v=g5V3JLoQ-F8
Jest tu spolecznosc hokejowa?
Zaloguj się aby komentować