Kto ma gdzie i się nudzi, to odpalajcie mecz Polska-Łotwa, bo my po ponad 20-letniej przerwie w udziale w MŚ właśnie prowadzimy po pierwszej tercji 1:0 z brązowym medalistą ostatnich mistrzostw świata
#sport #hokej

Kto ma gdzie i się nudzi, to odpalajcie mecz Polska-Łotwa, bo my po ponad 20-letniej przerwie w udziale w MŚ właśnie prowadzimy po pierwszej tercji 1:0 z brązowym medalistą ostatnich mistrzostw świata
#sport #hokej

Zaloguj się aby komentować