Analogowy Inwalida
Urbex nie śpi.
#urbex #fotografia #fotografiaanalogowa #ciekawostki #tworczoscwlasna
Dziś teren Spółdzielni Inwalidów "Laski" w Olkuszu. Lokalizację podaję, bo teren jest ogólnie znany, opisywany przez portale, oznaczony na google maps i użytkowany przez pasjonatów Air Soft Gay.
Natomiast te odwiedziny, utrwaliłem w pełni na analogowym aparacie Smiena 8M. Była to chyba moja druga rolka po zakupie. Dopiero co zaczynałem ogarniać ten aparat. Zatem w tamtym momencie, byłem jeszcze analogowym inwalidą.
Tytuł może być kontrowersyjny, bo zgodnie z dzisiejszą poprawnością, nie powinno się mówić "inwalida" tylko...
























