#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #czarnobiale #koty
Cześć pierwsza: ,,Mróżymy oczy Panie Kitku"

#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #czarnobiale #koty
Cześć pierwsza: ,,Mróżymy oczy Panie Kitku"

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Arnie & Raquel Welch, 1977
#fotografia #starszyp #fotografiaanalogowa #starszezwoje


Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #pokazmorde #podlasie
Czego tak wyglądam?

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #podlasie
Zostajemy na Podlasiu.

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna
Radio dla dzików.

@Byk u mnie we wsi, rolnik sobie kupił odstraszasz na zwierzęta - co tam się odwala wieczorami to po prostu szok, dźwięki jakby kogoś mordowali, kwik świni zarzynanej, płacz dziecka, wycie psa, gra na trąbce, no całe spektrum po⁎⁎⁎⁎nych dźwięków i to na pełnej k⁎⁎⁎ie tak, że w całej okolicy to słychać xD
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #warszawa #architektura
Stadion Narodowy w trakcie budowy.

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna
Z dedykacją dla @Fafalala

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Sprzątam na dyskach i znalazłem #starszezwoje
Czyli kilka fot z czasów jak byłem w Armii. Trochę nostalgłem, bo w żadnym wypadku nie uważam, żeby to był stracony czas. Miałem nawet plan zostać w tym syfie, ale jak byłem już prawie jako termit, to wydarzył się "11.09" i mi się odechciało mieć zryty beret, albo nie wrócić w ogóle. A od razu było wiadomo, że WP pojedzie za USA na kontyngent. Mimo wszystko dobrze wspominam. Wpis dla tych co pamiętają "Kawaleria Powietrzna" (° ͜ʖ °)
Na fotach, w kolejności:
Przerwa na palarni
Trening na "Małpim Gaju"
"Co masz k⁎⁎wa w ręce? Wiadro?" #pdk
Na poligonie w Biedrusku na ćwiczeniach OTAN, przy Humvee (wtedy napaleni, bo my jeździliśmy Honkerami xD)
Zwykła służba na warcie jako "Rozprowadzający".
Nie pamiętam jakim to było robione aparatem (pewnie jakąś małpą) ani nie pamiętam jaki tam był wsadzony film. Skany chamskim skanerem z papierowych odbitek.
#ciekawostki #fotografiaanalogowa #nostalgia





@cebulaZrosolu Nie. Ale moja jednostka miała duże szanse na kontyngent. Tzn. potem się okazało, że nic z tego, ale w skrócie: Poszedłem do swojego Dowódcy Kompanii i zapytałem, jaka jest szansa, że tam pojadę. On wtedy powiedział, że duża. Więc stwierdziłem, że to pierdole. Byłem już wtedy dowódcą drużyny w stopniu Kaprala. Ale to wtedy był chaos generalnie. Jeszcze nikt nie wiedział, co i jak. Co MON zadecyduje itd.
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna
Złe okno.

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna
Czy chcesz zobaczyć jak to jest na dnie?
Swego czasu to zdjęcie zdobiło moją kartę płatniczą i była to karta na podpis, co mi się właśnie przypomniało.

@mtriciak33 Tak, były kiedyś takie rzeczy, zamiast Pinu trzeba było się podpisać na wydruku z terminala.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Autoryzacja-platnosci-PIN-czy-podpis-2076925.html
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #czarnobiale #warszawa

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna #natura

Zaloguj się aby komentować
Katowickie kamienice.
Aparat Premiere M989, film Rollei RPX 400
#fotografiaanalogowa #fotografia #tworczoscwlasna #ciekawostki #katowice

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #czarnobiale
Pacjent: Nikon F4 + Nikorr 50mm f 1.8
Fomapan 400, Papier Foma Velvet 10x15

Zaloguj się aby komentować