#przegryw #blackpill #redpill #yellowpill #2137

#przegryw #blackpill #redpill #yellowpill #2137

Zaloguj się aby komentować
Jak myślicie, kiedy niskim mężczyznom zabronią zagadywania do kobiet pod groźbą wysokiej grzywny. Pewnie gdyby od tej trenerki personalnej zależało, to czekałoby niskich gorsze piekło. Jak tik tok nie jest idealnym narzędziem do przekazywania blackpilla przez kobiety, to nie wiem co nim jest. Oczywiście w komentarzach nie brakuje spermiarzy, którzy chcieliby ją zaspokoić.
#blackpill #przegryw #wzrost #depresja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czekam aż tag #przegryw i #blackpill wróci do swej dawnej chwały
Zaloguj się aby komentować
Cześć Ludziska! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jestem tu nowym użytkownikiem, który przybył na Hejto ze sławnego (a ostatnimi czasy osławionego niestety) Wykopu i zaintrygowała mnie kwestia Waszego podejścia do jednej z kluczowych rzeczy, która na owym portalu strasznie mnie zrażała do *jakiejkolwiek interakcji z tamtejszą społecznością.
Mianowicie, czy uważasz, że kontent typu #przegryw, #blackpill, #patostreamy, #incel itp. powinien być zakazany z poziomu regulaminu portalu, czy jednak uważasz, że wolność słowa, wyrażania swoich wszelakich opinii/poglądów itd. jest dla Ciebie kwestią nadrzędną i tego typu wpisy powinny być mimo wszystko dostępne?
Jak podchodzicie do tej kwestii?
Poniżej ankieta, czysto dla mnie informacyjna. Nie zamierzam rozpętywać tu żadnej gówno-burzy, więc jeśli komuś brakuje kultury, to uprzejmie proszę zapukać do innych drzwi.
W samych odpowiedziach w ankiecie nie chciałem rozwijać wątku, dlaczego TAK lub dlaczego NIE, ponieważ temat jest zwyczajnie dość skomplikowany, dlatego bardzo zachęcam do uargumentowania swoich odpowiedzi w sekcji komentarzy.
*ok, żeby nie popadać w dramatyzm/'przesadyzm', muszę oddać Wykopowi, że niektóre tagi były wolne od powyższego problemu (nazywam rzeczy po imieniu, więc mojej odpowiedzi w ankiecie pewnie się już domyślacie), ale ogólny odbiór kontentu był imo jednak przez te wszystkie wyzwiska i niskich lotów wpisy dość niski.
Zachęcam również do przejrzenia postu użytkownika @Reminev , który poruszył kwestię "dlaczego banowanie poszczególnych tagów nie załatwia niestety problemu'.
Oto link: Ludzie ktorzy mowia zeby zostawic przegrywow i patusow i po - Reminev - Hejto.pl
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Dzieci nie ma i nie będzie, aż do momentu gdy kobiety nie zaczną czekać z #seks do ślubu i w dniu ślubu nie zaczną być dziewicami, bo nikt nie chce na żonę i matkę swoich dzieci używanego szona po karuzeli. #rozowepaski tak narzekają, że #niebieskiepaski nie chcą się o nie starać. A o kogo tu się starać? O używanego szona po karuzeli, który będzie zdradzał, wrobi w wychowywanie dziecka kolegi z pracy lub Alvaro z "babskiego" wyjazdu do Włoch? Starać się o kogoś, kto może mnie oskarżyć o znęcanie się psychiczne i fizyczne (mimo, że nie ma śladów pobicia) i wywalić od tak z mieszkania? Nie, dzięki. Do póki to co wypisałem się nie zmieni + lepsze zarobki, to będziemy wymierać.
#przegryw #blackpill #redpill #takaprawda #polska #demografia
Zaloguj się aby komentować
Czy tylko ja zauważyłem, że dziewczyn powyżej 180 jest coraz więcej niż tych mających mniej niż 160?
#przegryw #wzrost #blackpill

Zaloguj się aby komentować
panowie i panie podobno liczy sie osobowosc to prosze wytlumaczcie mi czemu jak normalnie se pisalem jakis czas z femb0tami to po wyslaniu swojego zdjecia to sie kontakt urywal zazwyczaj w ciagu 1 dnia a jak tindera probowalem to liczbe polubien mozna bylo policzyc na palcach jednej reki o co tu chodzi przeciez sie fajnie rozmawialo #przegryw #blackpill #tinder #randki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
Zaloguj się aby komentować
Czytając wysrywy wycuckowego użytkownika BlackPillRaw (który notabene wypiął się na swoich kolegów, a jego wpisy nie mają nic wspólnego blackpillem), mam przed oczami Mary Sue, czyli zjawisko kreowania postaci pędzlaka, który nie ma wad. Postaci de facto tworzonej w oparciu o swoją osobę, jednak mocno wyidealizowaną, której wszystko się udaje. Rzeczywistość jest jednak inna #blackpill #oswiadczenie #jebacwykop
@Bertolto @Oskar_Deweloperski_to_cuckold typ był tzw. #failednormie czyli nigdy nie był prawdziwym przegrywem, po prostu chciał zgrywac GURU na tagu, a potem znalazł jakąś laskę i zniknął na kilka miesięcy, laska go rzuciła i wrócił na wykop, ale niestety wykopki nie przyjeły go pozytywnie, a od moderacji dostał bana.
Pewnie teraz bawi się gdzieś z normikami i oskarkami w klubie i na domówce
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
UWAGA
MAM WAŻNY KOMUNIKAT
Od dnia dzisiejszego tj 22.01.2023 ustanawiam się samozwańczym władcą tagu #przegryw.
Od dziś to ja decyduje kto jest Oskar a kto ma prawo tytułować się pełnoprawnym przegrywem.
Wszelkie przejawy buntu czy innej rebelii będą brutalnie tłumione.
Przegrywowa republika zostanie przekształcona w pierwsze Przegrywowe Imperium.
#przegryw #p0lka #blackpill #wykop
Zaloguj się aby komentować
Rok 2070 p0lka 10/10 według spermiarzy z chłopem 3/10 ehhhh it's over.
#przegryw #blackpill

Zaloguj się aby komentować
Kobiety krzywią się, gdy obcy Mirek gapi się na nie i do nich uśmiechnie, bo w ich oczach jest kolejnym z tysiąca spermiarzy. Boją się, że jak go na wstępnie nie zniechęcą to będzie dzisiaj piątym namolnym kolesiem proszący ją o numer telefonu, którego będzie musiała spławiać. P0lki są zniesmaczone i zirytowane tak samo jak wy, gdy widzicie kolejny telefon z fotowoltaiki. Skrzywiony wyraz twarzy na wasz widok zwiększa szanse na chwilę spokoju.
Chociaż nawet w takiej sytuacji niejeden jej powie "uwielbiam, gdy się złościsz, bo pięknie wtedy wyglądasz". Tak działają mężczyźni i męska NATURA. Są wytrwali i nie odpuszczają nawet w beznadziejnie nieprzychylnych warunkach, gdy kobieta wprost każe im spierdalać oni jeszcze myślą, że coś ugrają.
#przegryw #blackpill #p0lka

Zaloguj się aby komentować
Jak wy przebrzydli faceci ośmieliliście się zagadać do dziewczyny nie stalkując jej wcześniej i nie sprawdzając, czy ma faceta!? Wstyd mi za was, taki cringe
#silownia #przegryw #randki #blackpill #logikarozowychpaskow #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Przegrywy:
Szkalują kobiety za fetyszyzowanie atrakcyjnych seryjnych morderców
Też przegrywy:
Dosłownie tworzą kult 11-letniej japońskiej morderczyni bo jest urocza.
#przegryw #blackpill

Zaloguj się aby komentować
#heheszki
#humorobrazkowy
i co k⁎⁎wa zatkało kakao
#blackpill nawet ta małpa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Podwójne standardy
https://www.veed.io/view/1ac7ba77-7983-435c-aa1c-c82c56f2f667?panel=share #p0lka #blackpill #pieklomezczyzn
Zaloguj się aby komentować
Ależ ten Trynkiewicz musi mieć wspaniały charakter, że ma żonę chociaż trochę się to kłóci z normicką filozofią bo przecież taka osoba powinna być według nich skazana na samotność? To jak to wykońcu jest normiki? Lewicowych Sojarzy nawet nie pytam bo dla nich takie osoby jak trynki są zupełnie normalne #blackpill #przegryw #bekaznormicstwa

Zaloguj się aby komentować