Naszła mnie taka rozkmina że przy autostradach powinne być "paczkomaty" na kontenery gdzie ciężarówki zostawiałyby swoje cargo a następnie ładunek trafiałby na pojazdy sterowane przez AI które przemieszczały by się tylko po autostradach. Autostrady są znacznie bardziej ustandaryzowane, jednolite i "spokojniejsze" więc jak AI jakoś radzi sobie w mieście to autostrada to byłaby bułka z masłem. Takie AI mogłoby działasz ~24h na dobę, jeździć szybciej bo wyłączony zostanie czynnik ludzki. I co najważniejsze, dbać o odstępu w kolumnie tirów by w dołączający się do ruchu do autostradzie nie został zablokowany przez konwój
Zaloguj się aby komentować
Z cyklu tragedie ludzkie: kiedy całe życie chciałeś być poetą, a skończyłeś za kółkiem.
#bekaztransa #heheszki #grafomania

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
61 049 + 4 + 5 + 4 + 6 + 52 = 61 120
Pracodomy oraz leniwe popracowe pisiont na #szosa. Z Pan @Mordi. (。◕‿‿◕。)
#rowerowyrownik #vanrysel #2137 i trochę #bekaztransa
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/rowerowyrownik/

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pamiętacie jak Her Kwadraten Detektiven pojechał do DE odzyskiwać tiry chłopa co zamiast dać szoferom swym wypłaty zakupił lambo i kierowcy stanęli na parkingu i zaczęli strajk?
Historia się właśnie powtarza, właściciel kupił sobie nowe wozidełko dla syna M4 oraz nowego Maybacha dla siebie więc znowuż brakuje na wypłaty dla kierowców którzy stoją z towarem dla Porsche, Audi, Red-Bulla, Obi, Ikea, DHL które zlecają transport Agmazowi który stosuje dumping cenowy.
Liczyłem na jakiś efekt lawiny ale np. próby pytania Ikea na FB czy Red Bulla kończą się szybciutkim ukrywaniem postów wiec piszę do was jako konsumentów
Gdyby wielkie korporacje miały sumienie którym się tak chwalą nie było by takich januszów biznesu oferujących zawsze 5% taniej niż konkurencja ale z pogwałceniem wszelkich zasad i praw.
Po ostatniej akcji kiedy niektóre auta stały z towarem po 3 miesiące nikt niczego się nie nauczył.
Żeby było śmiesznie Pan z Agmazu regularnie straszy kierowców odpowiedzialnością karną która de facto nie istnieje w tym wypadku bo szoferzy zarejestrowali strajk w DE.
Modus operandi firmy Agmaz polega na zatrudnianiu kierowców ze dalekiego wschodu, załatwianie im pozwoleń na pobyt i kwaterunku oraz biletu powrotnego po 12mc przepracowanych w PL.
Jednakże cwaniaki wiedząc że taki nepalczyk gówno da radę sam załatwić tutaj umyśliły sobie żeby pod koniec pobytu np. ostatnie 4mc nie wypłacać mu pensji aż do momentu gdy jego wiza staje się nieważna i staje się persona non grata w Polszu w związku z czym ma albo opcję wylatywać na tym bilecie danym przez Agmaz albo szybciutką wyprowadzkę do ośrodka dla uchodźców.
A zlecenia od firm które muszą mieć 20e taniej na 1500km wciąż płyną jak po⁎⁎⁎⁎ne¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Z kolei polska Izba Transportu nie widzi problemu, organ wydający licencję transportowe nie widzi problemu, służby kontrolne PIP nie widzą problemu.
Zgodnie z prawem :
Właściciel firmy transportowej nie może być karany za przestępstwa karnoskarbowe oraz przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, mieniu, obrotowi gospodarczemu, wiarygodności dokumentów czy ochronie środowiska. Co oczywiste, nie może również dotyczyć go sądowy zakaz prowadzenia firmy transportowej.4 lip 2022
#tsl #bekaztransa #krajzdykty #wiadomoscipolska


@Zly_Tonari ten strajk w drugiej odsłonię juz troche trwa. Znajomi Niemcy mi mówili ze tym razem to juz 2 parkingi zablokowane, natomiast nigdzie tego nie weryfikowałem. Tylko ten temat bedzie miał bardzo krótkie nogi bo wzięły się już za to niemieckie związki zawodowe. Wiec zaraz wejdą jakies zmiany w prawie i bedzie kwik ze unia zabija polskie interesy
Zaloguj się aby komentować
#bekaztransa #motoryzacja #ciekawostki
ładny?

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry wszystkim w ten pochmurny poranek, dzisiaj środa a to oznacza że jeszcze 3 nocki i w sobotę zjazd do domu.
Wszystkim życzę miłego dnia,
#gownowpis #bekaztransa


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kuweciarze dalej nie ogarniają, że znaki przed wiaduktami nie są znakami informacyjnymi, tylko zakazu. Może być i 50 metrów prześwitu, ale jest zakaz powyżej 3.8 metra i żaden c⁎⁎j #bekaztransa #kuweciarze

@GucciSlav raz trafiłem na takiego cymbała co wiedział, że jedzie z wyższym zestawem niż mówi znak.
Zatrzymał się przed wiaduktem, wysiadł z kabiny i podszedł do pierwszego auta za sobą (czyli mnie) i poprosił o pilotaż.
A że za nami było już z 20 aut, to szybciej było spróbować do przodu niż bawić się w wykręcanie.
Jakby się odlał przed podróżą to by nie przeszedł, z 10 cm miał do wiaduktu.
Jak go zapytałem dlaczego się tu k*rwa władował to też tłumaczył, że to zawsze z zapasem jest. Tyle dobrego że jakąś antenę sobie zdjął tym wiaduktem w trakcie przejazdu.
Zaloguj się aby komentować
Chuop sałatkę bożą zrobił dla jego.
Bierzcie i częstujcie wszyscy.
#gownowpis #bekaztransa


Zaloguj się aby komentować
To co lubię w mojej pracy, to wielka niewiadoma czy dojazd do miejsca załadunku jest przejezdny dla ciężarówki i czy dojadę akurat tą drogą czy trzeba wybrać inną. Ludzie czasem są mało ogarnięci, podają koordynaty gps miejsca załadunku, pytasz czy zestaw tam wjedzie, "panie tu takie wjeżdżały z palcem w nosie". Ok brakuje 500m do celu i zonk, bo:
Zbyt ciasne zakręty
Nisko wiszą konary drzew
Droga grząska.
Zakaz tonażowy
Dojeżdżasz w końcu na miejsce, pytasz wózkowego czy takie zestawy jak twój już tu były i co? No właśnie, była tylko solówka. Dlatego czasem z buta trzeba zrobić rozpoznanie. Tak się żyje na tej wsi.
#gownowpis #bekaztransa


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie znasz nie oceniaj
#heheszki #bekazlewactwa #bekaztransa

Zaloguj się aby komentować
Czyżby kuweciarze jak to mają w zwyczaju trzymali pół metra odstępu jeden od drugiego? #bekaztransa #kuweciarze #wiadomoscipolska

@Lurriel wkurwia mnie to strasznie Kilka tygodni temu wracałem A4 w okolicach Wrocławia, dostaję od Janosika ostrzeżenie, że wypadek - no dobra, trzeba stać to stoimy. I tak powoli się poruszamy do przodu, ale ja dalej nie widzę ani auta na poboczu, a nic służb na swojej stronie. W końcu dojeżdżamy do spalonego autobusu, który stał po przeciwnej stronie. Korek na kilkaset metrów, bo jakiś debil z drugim musieli sobie spojrzeć na spalony autobus. End of story
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować