Dzień dobry i smacznej kawusi, mam prośbę żeby wy⁎⁎⁎ac, wszystkich tenisistów z Rosji i Białorusi
#tenis

Społeczność
Gem, set, mecz.
Dzień dobry i smacznej kawusi, mam prośbę żeby wy⁎⁎⁎ac, wszystkich tenisistów z Rosji i Białorusi
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Ryba pokonała białoruską madkę z emocjami w pierwszym secie i gładko w drugim.
Skrót dla tych co nie widzieli, albo jakiś klient w robocie zakłócił transmisję.
https://www.youtube.com/watch?v=69NczxDOk_A
#tenis #australianopen #wta

Zaloguj się aby komentować
Aj szkoda tego seta. Ale Linetka dzisiaj i tak petarda #tenis
Zaloguj się aby komentować
Ale emotions!!!
#tenis #australianopen #wta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ależ Madzia ma twarde s.... erwisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Poratuje ktoś streamem dla pracującego człowieka?
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Dwie Białorusinki, jedna Ros. tzn. Kazaszka i nasza Magda w półfinale AO. Ostatnia nadzieja biało-czerwonych i wolnego zachodniego świata na zwycięstwo.
Bilans Magdy z Sabalenką 0-2. Oba mecze przegrane na hardzie. W 2018 w Tianjin Saba wygrała 2-0 (6-1, 6-3), a w 2021 w Tokio na Igrzyskach również 2-0 (6-2, 6-1). Ale wtedy Magda nie była w takiej formie i nie miała tej pewności siebie, którą ma teraz. Ewidentnie widać spory progres mentalu.
Druga para rozegrała ze sobą jeden mecz, również na hardzie. W Indian Wells wygrała Rybakina 2-0 (6-3, 6-4).
O 9:30 startuje mecz Rybakiny z Azarenką. A po nim Magda z Sabalenką.
Szara tenisowa myszka.
#tenis #australianopen #wta #ladnapani

Zaloguj się aby komentować
Jeżeli lubicie komentować "na żywo" albo dyskutować ogólnie o tenisie to zapraszam na nasz czat discordowy na kanał Tenisowo-to-tutaj. Już trochę nas jest, więc w sumie prawie o każdej godzinie można z kimś pogadać
#tenis #discord

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=2BiSANse-Uc
Kolejne wspaniale zwycięstwo mojego ulubieńca z kortów
#djokovic
#tenis
Zauważcie, proszę, jak Djoković bawił się ze swoim rywalem...
no i jak kocha australijską ziemie, pomimo tego, jak go szury potraktowały w zeszłym roku ;/
Zaloguj się aby komentować
Brawo Magda!!! Półfinał, nie dało się tego lepiej wymarzyć! A z taką grą ma szansę na więcej
#tenis #sport #australianopen
Zaloguj się aby komentować
Magda Linette zaczyna grę w 1/4 finału Australian Open, kto ogląda?
#tenis #sport #australianopen
Zaloguj się aby komentować
Rybakina się nie zatrzymuje. Pozostało 7 tenisistek. Na ten moment chyba największe szanse na końcowy sukces ma właśnie ona. #tenis #australianopen #wta

Zaloguj się aby komentować
Tak sobie oglądam skróty tego meczu z Magdy z Caro i widzę wiele pozytywnych zmian w jej tenisie. Magda grała odważnie, mądrze wybierała kierunki, serwis funkcjonował. Tutaj video porównawcze sprzed półtora roku. Widać jaką drogę przebyła. #tenis #ladnapani

Zaloguj się aby komentować
Kto by pomyslal 2 dni temu, ze bedziemy mieli 2 Polakow w cwiercfinale Australian Open?... Pewnie sporo osob
Polfinal zarowna dla Magdy jak i dla Janka w deblu na luzie w zasiegu. Pliskowva poza serwem ma malo argumentow, ktorymi moglaby postraszyc Magde. Kciuki trzymam od teraz
Zaloguj się aby komentować
Taśma sezonu xdd
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Ależ ciśnie Linetty, oby dała radę!
#sport
Zaloguj się aby komentować
Zamiast spać to oglądam Linetkę z Indianką. O 6 pobudka. Zapowiada się fantastyczny poniedziałek w pracy. #tenis #australianopen
Zaloguj się aby komentować
Szkoda Sinnera
#tenis
Zaloguj się aby komentować