Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ojojoj, 4 dni mnie nie widział, i się stęsknił, dziadziuś Srebełko podgryza mnie resztkami ząbków w zabawie.
I pomyśleć że to był kiedyś dzikus który wibrował z przerażenia jak go brałem na ręce, pół roku oswajałem.
Rudy też się stęsknił i od razu na rączki.
A kot-debil jak zwykle mnie nie poznał i sru pod kanapę.
#opornekoty #koty #srebełko





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Także tego...
Przed zimą, czy tam w zimie robiłem domek dla nadwornych, pól dzikich kotów, które dokarmiam. Z początku były trzy. Z czasem zniknął jeden... Okazało się, że wpadł do studni. Później ta bardziej czarna ze zdjęcia uległa kocurzym zalotom i się zbrzuchaciłą, ale zniknęła i nie wiem co z nią. Pewnie ją trafił samochód. Została ta bardziej biała. Znaczy już nie zostala, bo zniknęła na pare dni i dzisiaj przyszła brudna, z posklejaną sierścią od krwi i innych płynów. Wpakowaliśmy ją do kontenera i do weterynarza. Ja się spodziewałem, że będzie do uśpienia, ale jednak się łudziłem, że coś może jest do odratowania... Najprawdopodobniej uderzona samochodem, bo miednica roztrzaskana i w ranie już pojawiły się robaki.
No cóż, uroki życia na wsi. Szkoda zwierzaka :(
#zalesie #koty

Zaloguj się aby komentować
Ruda koleżanka #wiewiorka #bojowonastawionawiewiorka #fotografiamobilna #zwierzaczki





Zaloguj się aby komentować
Wszystkie #sztafeta #rowerowyrownik itp wrzucają km a u nas leje (co mnie cieszy przy tej suszy) my za to sobie spacerujemy. Bo wyjść trzeba. A potem trzeba się umyć.
#psy #pieskiezycie #szykownofrela #patyk
@TyGrySSek masz z patolem



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Heh.
Rudziki mi się okociły w dziurze w styropianie którą zrobiłem nad gankiem żeby zamontować wywietrznik.
Teraz se siedzę na werandzie i patrzę jak rodzice cwierkają i znoszą pisklakom robaczki, jak wygrzebują je z trawnika.
Na początku trochę latały zmartwione czy im nie wyżrę potomstwa (nie uczynię tego), ale już się przyzwyczaiły.
W komórce też chyba jest gniazdo, bo widzę jak co chwila kowalik wlatuje i wylatuje.
Następny telefon muszę kupić z jakimś teleobiektywem...
#ptaki #rudzik #pisklaki #oporniksamnawsi



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#wyderki #wyderzenia #zwierzaczki źródło




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pyk skromne 230 km.
Strasznie blisko ten Madagaskar.
Klepać się nie dały. Ale kilka tygodni ze mną i same by się prosiły . Po chwili wszystkie uciekły do pomieszczenia by się ogrzać przy lampie.
Także loteria czy się trafi na nie czy nie
Reszta filmików w komentarzach .
W drodze powrotnej drobny grad.
@6502 dziękuję za polecajkę
#wycieczka
#smiesznypiesek
#zoo
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować