Komentarze (31)

cebulaZrosolu

@PanNiepoprawny żona Ci każe łóżko ścielić?

PanNiepoprawny

@cebulaZrosolu moje łóżko i sam ścielę.

cebulaZrosolu

@PanNiepoprawny mi każe ścielić jak wstaje jako drugi :(


Przejebane

PanNiepoprawny

@cebulaZrosolu masz problemy, serio..

cebulaZrosolu

@PanNiepoprawny no wiem, ale co zrobić :(

PlatynowyBazant20

@cebulaZrosolu my mamy podział obowiązków, ona ścieli łóżko, ja robię sobie kawę

koszotorobur

@PanNiepoprawny - złożyła papiery?

PanNiepoprawny

@koszotorobur nie, ale chcę się od niej uwolnić. Zawsze była pierdolnięta, ale w ciągu ostatnich lat nastąpiła kumulacja. Szkoda dzieci, ale cóż.

koszotorobur

@PanNiepoprawny - zawsze najbardziej dzieci szkoda

Ale trzymaj się tam Tomeczku i rób co masz robić by było dobrze

cebulaZrosolu

@PanNiepoprawny jeżeli zawsze była pierdolnięta to po co się z nią związałeś?

PanNiepoprawny

@cebulaZrosolu po gówno. Idź pościel łóżko.

cebulaZrosolu

@PanNiepoprawny aha, tak myślałem. Dziękuję za odpowiedź :)

PanNiepoprawny

@cebulaZrosolu ten post jest na serio.

cebulaZrosolu

@PanNiepoprawny rozumiem, że na serio się chcesz rozwodzic, piszesz, że żona od zawsze była pierdolnięta a teraz to już w ogółe. Wiem, że ludzie się zmieniają ale co mam sądzić o gościu który ożenił się z kimś kogo od zawsze uważa za pierdolnietego?


Trochę to dziwne :(

PanNiepoprawny

@cebulaZrosolu jak Twoja żona urodzi dwójkę dzieci to życzę czy, żeby pozostała tak jak teraz. Bez złośliwości.

cebulaZrosolu

@PanNiepoprawny no to się zdecyduj ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯


Była jebnieta zawsze a mimo to się z nią ozeniles i zrobiłeś sobie z nią dzieci, czy została jebnieta dopiero po tym wszystkim?


Bo mi chodzi o sytuację o której pisałeś. Czyli, że była jebnieta od zawsze a mimo to postanowiłeś się z nią ożenić i zrobić sobie z nią dzieci, to jest dla mnie dziwne, nie to, że komuś może odjebać po czasie...

PanNiepoprawny

@cebulaZrosolu widziałeś kiedyś niepierdolniętą babę?

cebulaZrosolu

@PanNiepoprawny już mi się nie chce dalej tego ciągnąć, co chciałem wiedzieć to wiem :)


Powodzenia :)

PanNiepoprawny

@cebulaZrosolu ziom, ja piszę o rozwodzie a Ty wyjeżdżasz z tekstem o ścieleniu łóżka i myślisz, że będę potem będę się rozpisywał Wpadłeś się tu pochichrać?

Ja ścielę bo sam śpię i mam taki odruch, że jak wstaję to poprawiam pościel.

Fishery

@PanNiepoprawny Ludzie zazwyczaj zmieniają się tylko na gorsze. Zarządzam ewakuację!

bojowonastawionaowca

@PanNiepoprawny (づ•﹏•)づ trzymaj się

sireplama

@PanNiepoprawny niestety czy stety?

PanNiepoprawny

@sireplama cóż życie było ułożone pod 2+2. Będzie 1+2. Nie wiem czy stety czy nie, ale już dłużej tego nie zniosę.

cyberpunkowy_neuromantyk

@PanNiepoprawny


Lepszy rozwód niż się dalej męczyć.

Odczuwam_Dysonans

@PanNiepoprawny ech, życie nie jest proste. Ale też uważam, że nie warto się męczyć. Szkoda dzieci, jasne, ale życie z rodzicami którzy się nie znoszą też im nie pomoże. Trzymaj się.

PanNiepoprawny

@Odczuwam_Dysonans konkretnie to żona mnie nie znosi. Za dobrze miała i się jej w dupie przewróciło. Nigdy praktycznie pracowała, bo ona dziećmi zajęta. Tylko w domu nic nie zrobione i o wszystko się trzeba było prosić. Jak coś ugotowała to tylko dodać oleju, żeby było łatwiej w kiblu spuścić. Dom postawiłem to stwierdziła, że ona nie chciała domu tylko ja chciałem. Raty kredytu nie zapłaciła nigdy żadnej. Podobnie żadnego rachunku. Ogólny rozrachunek jest taki, że nie warto jej trzymać.


Ahh, zainteresowała się psychologią i teraz jest alfą i omegą w temacie. Skończyło się babci sranie.

Odczuwam_Dysonans

@PanNiepoprawny brzmi toksycznie. Ale musisz też patrzeć na siebie, taka relacja w końcu Cię zniszczy. Jeśli próbowaliście, albo druga strona nie chce próbować nad tym pracować, to chyba im prędzej to się skończy tym lepiej.

Zaloguj się aby komentować