Żona mówiła, że chce mieć deszczownice, męczyła mnie co pół roku...
W końcu zamontowałem, jak myślicie git wyszło?
Dla mnie się podoba
#budownictwo #heheszki

Żona mówiła, że chce mieć deszczownice, męczyła mnie co pół roku...
W końcu zamontowałem, jak myślicie git wyszło?
Dla mnie się podoba
#budownictwo #heheszki

Zaloguj się aby komentować