Komentarze (15)

aha ... czyli moge zajechać wielotonowej ciężarówce drogę, wyhamować ją do zera i to rozejdzie się po kościach bo zagrożenie katastrofą jest tylko "potencjalne"? Czyli ścigną mnie dopiero jak się katastrofa wydarzy, będą zwęglone trupy, kalekie dzieci itp atrakcje. Dobrze wiedzieć.

Dodam jeszcze że w tym kraju taka sprawa zajmuje "sondom" 3 lata hehe. No i oczywiście umorzenie nie ma nic w związku z tym kto rządzi.

@tmg


Czyli ścigną mnie dopiero jak się katastrofa wydarzy, będą zwęglone trupy, kalekie dzieci itp atrakcje. 


Nie jest to pewne

@tmg pan marszałek dostanie karę spowodowanie niebezpieczeństwa na drodze ale nie będzie odpowiadał za stworzenie katastrofy.


Tak tylko tu zostawię vonwidze że komentarze sugerują że jest niewinny

@kodyak nie dostanie kary za spowodowanie niebezpieczeństwa na drodze tylko za zwykłą kolizję. Czyli nic się nie stało, można się rozejść ...

aby takim chamom hamulce wysiadły przy takim wymuszaniu, a tuż po tym musieli naprawdę ostro przyhamować


życzę tego każdemu kutasiarzowi, który na to solennie zasługuje

tym bardziej, gdy prawo go omija :<

Znany Peowiec - bezkarny doszło do wniosku gdy zaprzeczało rządzić PO. Jak by był PIS to by był bezkarny inny pisowiec, jak PO to bezkarny każe peowiec.


Szkoda że moderatorek lewak skasował ponownie (już pewnie setny) dodany prze zemnie temat pokazujący jak PIS i PO to jest jedno i to samo.

Ale to nie jest tak, że skoro to Kolizja, a nie WYPADEK, to powinien być mandat i prokuratura nie powinna się tym zajmować z urzędu?


Samo zachowanie określa tego kierowcę jako osobę, która powinna mieć PJ zabrane.

Zaloguj się aby komentować