Daj pan spokój - piłem elektrolit przez kilka dni i nie dość że żołądek napierdala to jeszcze auto nie odpala.
Ale tak bardziej serio to gość pomija jeden ważny aspekt - przy zbilansowanej diecie i nawadnianiu według potrzeb, jeśli nie napierdalasz grubych treningów, to nie potrzebujesz suplementacji. Problem w tym że wielu nie rozumie że fajka, kawa i energetyk to nie jest zbilansowane śniadanie, a im dalej w dzień tym bywa tylko gorzej...
@bartek555 wszystko się zgadza, niestety
Jestem aktualnie na etapie żmudnego tłumaczenia starszej córce że redukcja nie jest tak prosta jak li tylko deficyt kaloryczny. W szczególności w przypadku organizmu który jeszcze się rozwija...kurwa jak grochem o ścianę. Jak kalorii za dużo to nawet nie zje warzyw, jprd.
Zaloguj się aby komentować