Zawsze urywam nakrętki, ale dzisiaj trafiłem na wyjątkowo oporną xD
#gownowpis #niewiemjaktootagowac

Zawsze urywam nakrętki, ale dzisiaj trafiłem na wyjątkowo oporną xD
#gownowpis #niewiemjaktootagowac

@redve Czemu urywasz? Tak z ciekawości pytam.
@nbzwdsdzbcps mnie drażnią nawet jak są na boku i gorzej się je zakręca w części butelek.
A takie w jogurtach to w ogóle skurwysyństwo jest ( ͠° ͟ʖ ͡°)
@nbzwdsdzbcps wbijają mi sie w policzek niezależnie od tego jak je obrócę, gorzej sie zakręca. Są dla mnie ogólnie niewygodne.
Nie walczę z nimi, ale po prostu sam dla siebie urywam bo tak mi jest wygodniej
@redve nie poddawaj się mordo, jest o co walczyć

@emdet ale ja z nimi nie walczę ani nic. Po prostu dla mnie wygodniej jest jak nakrętka jest osobno. Jak wam nie przeszkadza, to nikogo nie zmuszam ani nie wyśmiewam
@redve może mnie źle zrozumiałeś, ja literalnie jestem typem ze zdjęcia i zawsze urywam xD Szczególnie jak mam z butelki gdzieś nalać.
@emdet tak, źle zrozumiałem. Zwracam honor XD
@redve zostań tam gdzie jesteś! Właśnie dzwonię do płokułatuły!
a ten memcen już zapowiadał zniesienie tych nakrętek w ramach wyzwalania nas spod brukselskiej okupacji? czy jeszcze na to nie wpadł?
@Opornik to był on!
@redve ja jak mam nożyk przy sobie (czyli prawie zawsze), to cyk gładkie cięcie dookoła i otwiera mi się jak za starych czasów
kolejny krok. to bedzie zawleczka.
jak cie beda szufla z do wiadra zbierac to bedziesz wiedzial ze bylo nie urywac.
Nigdy nie urywam żeby nie zgubić zanim wrzucę do pieca.
Aktualny stan to imho doskonały kompromis. NIe zgubisz zakrętki + jest na tyle długa że nie powinna smyrać cię po policzku ani nie powinna być trudna w zakręceniu xD
Aleś wymyślił, wyślij to do PE jako pomysł na upgrade xD
Najlepsze są takie luźne co się obracają przy nalewaniu do szklanki i za chu nie nalejesz :p
Zaloguj się aby komentować