Komentarze (32)
@Kanciak aż mi się przypomniał artykuł na fejsbuku który był zatytułowany "Fani Harrego Pottera odwracają się od JKR za jej słowa" a w komentarzach nie było ani jednego słowa krytyki w jej kierunku, ludzie określali się jako wierni fani sagi i bronili ją. W końcu zaczęły pojawiać się pytania o jakich oni fanach piszą bo zdecydowana większość była innego zdania niż to co było zawarte w artykule.
Ale to kreowanie rzeczywistości nie zawsze niestety jest tak bezczelne, większość wchodzi w nas delikatnie, że nawet nie czujemy
@Dudlontko Nie neguję po prostu jak ma jakieś problemy z sobą nieposortowane. To niech posortuje i wtedy można pomyśleć (Zależy też co to jest wiadomo). Raz ugadałem się z laską na randce pokazała mi blizny jak cieła się, chodziła na terapię. To już była ostatnia randka. Nie mam zamiaru się angażować i brać udział w jej odpałach, a możliwe znaleźć ją kiedyś pociętą w wannie czy coś.
@Dudlontko
i powinno się negować osobę, która robi coś z sobą?
Negować nie.
Natomiast do dziurawej łajby też nie wsiadasz z jakiegoś powodu, co nie? I zaraz ktoś napisze, że to nieczułe czy tam olaboga stygmatyzuję.
Nawet ratując komuś życie, podstawową zasadą jest - UPEWNIJ SIĘ, ŻE SAM JESTEŚ BEZPIECZNY I NIC CI SIĘ NIE STANIE.
I tak samo to działa z wiązaniem się z drugą połówką (bez względu na płeć), która ma "bałagan na strychu"- jeśli jesteś pewny, że cię nie wciągnie w swoje problemy, to w porządku, ale jak zaczyna się robić nieciekawie, a ty dalej w tym siedzisz, to razem idziecie na dno.
Zaloguj się aby komentować
