Wyrobiłem sobie jakiś wstręt do alkoholu, normalnie jak sobie przypomnę jakieś sytuację jak miałem kaca, albo jak coś odwaliłem po alko to mi się rzygać chce <bleeee>, autentycznie kręci mnie kicha ma wymioty.
#alkoholizm
Wyrobiłem sobie jakiś wstręt do alkoholu, normalnie jak sobie przypomnę jakieś sytuację jak miałem kaca, albo jak coś odwaliłem po alko to mi się rzygać chce <bleeee>, autentycznie kręci mnie kicha ma wymioty.
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować