walus002Fanatykw Hydepark2024-10-23T22:15:16+02:0090#wojna #ukraina #rosja #usa #aryocontent W komentarzu link do wpisu na X9013Udostępnij
walus0022024-10-23T22:15:28+02:008https://x.com/AryoSomeGumul/status/1849163468772946100?t=3P-GXmV4PGMyKAaCf6gBAw&s=19 x.comTwitter
Pan_Buk2024-10-24T00:02:11+02:001@walus002 Skoro miliard wyświetleń, to czemu tak mu zależało na dotacjach od r0sjan? Przecież spokojnie mógł pluć na Ukraińców nadal i brać kasę od YouTuba?
walus0022024-10-24T09:01:30+02:000@Pan_Buk a to nie jest tak, że pewne tematy jak np. koronawirus swego czasu są z autamtu demotyzowane?
kodyak2024-10-24T00:02:35+02:0020Czyli się nachapał i jak zauważył że będzie musiał dokładać to ciach. Adios. Bilet już kupiony frajerzy.
eriaxy2024-10-24T02:42:15+02:001@walus002 Przecież to kłamstwo. Masz nawet w transkrypcji "it's not a financial thing". Zresztą nie rezygnuje on z całej działalności tylko z części.
l33tv33n2024-10-24T10:35:35+02:002a kto to jest ten typ? kolejny ktory nie umie nic robic i pracuje w jutubie?
walus0022024-10-24T12:18:19+02:000@l33tv33n robił jakieś filmiki o zgniłym zachodzie i wspaniałej rosji
UncleFester★2024-10-24T12:41:24+02:001@walus002 Teraz niech sobie wygodnie siądzie i poczeka na chłopców z GUR.