Dyskusja użytkownika brazowooka_eS
Witam Diablomaniaków :)
Przeniosłam się tutaj z tego beznadziejnego forum na "W" - żyje ten tag w ogóle czy muszę go troszkę rozkręcić? xD
#diablo2 #diablo2resurrected #gry
Witam Diablomaniaków :)
Przeniosłam się tutaj z tego beznadziejnego forum na "W" - żyje ten tag w ogóle czy muszę go troszkę rozkręcić? xD
#diablo2 #diablo2resurrected #gry
@korfos spróbuj koniecznie! To odświeżenie wyszło im bardzo fajnie, a nie, że ktoś wrzucił do AI i wyszło to co wyszło ze starymi Stalkerami xD
W D3 i D4 mam mysle po 100+ godzin i nie grało sie tragicznie, ale dla mnie jednak D2 to D2, niesamowity sentyment i nostalgia i po prostu - gra mi sie w to lepiej niż w te nowsze części
@brazowooka_eS nie gram na battle.net, singlowo sobie pykam na switchu. Ostatnio zostawiłem go w samolocie z Abu Dabi do Mediolanu i kupiłem nowego (przecież nie będę leciał do Mediolanu żeby głupią konsolkę odebrać, prawda?), tylko żeby dalej pykać swoim nekro pod szkielety. Ależ było moje zdziwienie, że gra w 2026r nie zapisuje save singlowych w chmurze.
Dziękuję za przypomnienie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@brazowooka_eS No trochę trzeba posiedzieć na początku, ale nie jest to aż tak trudne jak się wydaje, no chyba że chcesz tryhardować w endgamie to rzeczywiście trzeba trochę pogłówkować.
Największe niebezpieczeństwo w tym że jak naprawdę załapiesz zajawkę to możesz się żegnać z rodziną i obowiązkami xD

@brazowooka_eS
Nie wiem jak w jedynce, ale w PoE2 na spokojnie ukończysz główną kampanię. Problem zaczyna się w endgamie.
Drzewko pasywek może przerażać, ale wcale nie jest tak źle. Sam przez to przechodziłem. Wystarczy, że zastanowisz się nad jakimś buildem, a potem wpiszesz słowo klucz w wbudowanej wyszukiwarce i podświetlą się wszystkie pasywki z tym kluczem.
Przez co szukanie pasywek do buildu czarodziejki korzystającej z błyskawic nie było trudne.
Zaloguj się aby komentować