Uważajcie komu sprzedajecie nieruchomości. W sobotę znalazłem ogłoszenie, w niedziele obejrzałem działkę. Cena jest akceptowalna, lokalizacja jest ok. Jedyne co mnie martwi to drzewa na działce. Jestem po⁎⁎⁎⁎ny więc poszedłem do Urzędu Miasta, żeby poznać zasady ewentualnej wycinki etc. No i w ten sposób, po konstruktywnej rozmowie, Pani inspektor stwierdziła, że jutro pojedzie na miejsce pomierzyć obwody drzew, abym przypadkiem nie kupił działki z drzewem, którego nie będę mógł wyciąć