a powiedz mi tako jedno rzecz której to nie mogę pojąć... Po co sadzić dookoła domu tuje w scenerii taką jaką masz, czyli dookoła zdaje się pola i zieleń xd
kiedyś dostałem dwieście sadzonek i nie miałem co z nimi zrobić, większość dałem babci, ale około 20 posadziłem wzdłuż pola by somsiadke z wiejskiego monitoringu odgrodzić xd
dałem z siebie mocne 4% i przygotowałem schemat działki: