To musi być najbrzydsze R jakie w życiu postawiłem ಠ_ಠ
#piorawieczne
#perypetiemanata


To musi być najbrzydsze R jakie w życiu postawiłem ಠ_ಠ
#piorawieczne
#perypetiemanata


@Rozpierpapierduchacz a właśnie dlaczego jak ja pisałem piórem i jak Wy wrzucacie zdjęcia z pisania piórem to wszystkie litery mają jednakową szerokość a te czcionki wzorowane niby na pisaniu piórem mają różną.
Chodzi o to że stalówka niby się rozszerza pod naciskiem ale nigddy nie udało mi się tak zrobić
@entropy_ Paaanie, bo to się nie można porywać z łopatą na rzeźbę XD
Wariacja linii powstaje dwojako:
Stalówka jest z góry przewidziana na wariację
Stalówka jest przemyślana tak, żeby się poddawać.
Do pierwszej kategorii należą wszystkie stalówki "cięte" - stuby, architekty, inne takie wynalazki. Masz krótką krawędź i długą krawędź. Krótka zostawia wąską linię, długa, szok, zostawia szeroką.
Flexy są inne. Flexy są przewidziane tak, żeby się rozszerzać. Są albo z bardziej miękkiego stopu zrobione, albo są mechanicznie przystosowane, żeby się bardziej rozszerzać.
Jak masz sztywną, prostą stalówkę, to poszerzyć sobie możesz ewentualnie dziurę w chuju XD
Tak mniej więcej by to wyglądało XD
Więc luz, to nie ty, to sprzęt XD
Zaloguj się aby komentować