Temat wielokrotnie powtarzany, ale dziś się z nim zetknąłem i tego, kto projektował położenie przycisków należy powiesić. Z pewnością po wpisaniu danych najczęściej chcemy je wyczyścić.
#informatyka #webdesign #nieheheszki

Temat wielokrotnie powtarzany, ale dziś się z nim zetknąłem i tego, kto projektował położenie przycisków należy powiesić. Z pewnością po wpisaniu danych najczęściej chcemy je wyczyścić.
#informatyka #webdesign #nieheheszki

@Acrivec jakbym miał to na codzień robić, to bym nie przeżył bez jakiegoś skryptu, który to przenosi ლ(ಠ_ಠ ლ)
Też zawsze popełniam ten błąd na EKW, odruchowo po wpisaniu nr KW klikam "Wyczyść" w domyśle "Szukaj" xD
@jaczyliktoo byłeś kiedyś na pue ZUS? Żeby wysłać nowe pismo trzeba wejść w wersję robocze... A potwierdzenia są na gorze strony. To mój zdaniem poziom powyżej epuap
@Papa_gregorio co miesiąc składam deklarację przez PUE ZUS i co miesiąc szukam w necie instrukcji, bo nie pamiętam gdzie to się wchodziło. Nie wiem czy jest tam jakakolwiek funkcja, którą można znaleźć intuicyjnie.
@Szpadownik jak przywykniesz i wejdzie ci w krew to zusowskie user experience npi, to stwierdzisz, że cały internet jest nieintuicyjny nie do użycia i powinien udać się do ZUS na szkolenie.
@radziol Stawiam dolary przeciw orzechom, że to jest świadome działanie jakiejś decyzyjnej mendy. Przy tym pracuje wielu ludzi i niemożliwe jest, że nikt nie zwrócił na to uwagi.
@radziol A dodatkowo za to, że nr księgi jest w dwóch polach, (więc nie można łatwo skopiować) należy go wieszać powoli.
To jest cały współczesny trend. Nikt nie umie myśleć przy projektowniu interfejsu. Nikt nie umie myśleć przy budowaniu schematu sterowania w grach.
Nikt nawet nie stosuje dobrych praktyk w tych kwestiach
@Amebcio czy ja wiem? Sterowanie w większości nowych gier jest całkiem przemyślane. Najgorzej wypadają pod tym względem starsze porty gier stricte konsolowych na pc, ale to raczej w starszych tytułach. Choć przyznam, że czasem przechodząc z jednego tytułu na drugi człowiek musi się przyzwyczaić, że np. Przycisk użyj to np. E a nie F
Zaloguj się aby komentować