Taki o to silniczek za 1000 złotych sobie kupiłem - wygląda zacnie i jestem pełen dobrych myśli na jego temat. Teraz muszę tylko znaleźć trochę czasu i chęci żeby go zamontować. #stepujacybudowlaniec

Taki o to silniczek za 1000 złotych sobie kupiłem - wygląda zacnie i jestem pełen dobrych myśli na jego temat. Teraz muszę tylko znaleźć trochę czasu i chęci żeby go zamontować. #stepujacybudowlaniec

Zaloguj się aby komentować