pukpuk★Osobistośćw Sztuka i design2022-10-10T19:00:33+02:0011taka graficzke popełniłem - ten niedzwiadek nie umie pływać xD115Udostępnij
Grievous2022-10-10T19:01:25+02:000@pukpuk Jesteś grafikiem? Na jakim sprzęcie rysujesz / w jakim programie?
Nebthtet2022-10-10T19:13:13+02:003@pukpuk Graficzka bardzo ładna, ale białe miśki pływają wyśmienicie Tym niemniej budzu skojarzenia z tą:
Frasad2022-10-10T19:27:03+02:002@pukpuk Nie chce puść zabawy ale chyba wszystkie misie to doskonali pływacy.