#szkola #szkolastandard #korepetycje #heheszki
Kto kiedyś udzielał korepetycji ten się w cyrku nie śmieje

#szkola #szkolastandard #korepetycje #heheszki
Kto kiedyś udzielał korepetycji ten się w cyrku nie śmieje

@binarna_mlockarnia udzielałem korepetycji przez kilka lat i bardzo dobrze wspominam.
@binarna_mlockarnia dziecko jest za głupie żeby przyswoić z lekcji. Rodzice zbyt zapracowani żeby sami z dzieckiem przysiąść i ogarnąć materiał. Płacą to wymagają, więc o ile ten dzieciak nie jest uposiem to te korki powinny jednak jakiś efekt dawać a jak nie wyciąga trójeczki nawet to za co zapłacili?
@Rimfire ty tak serio? Korepetytorka ma odwalić za matoła kilka miesięcy jak nie lat pracy na dwóch zajęciach? Ojciec debil.
@Rimfire po 2 lekcjach?
@Soviel @binarna_mlockarnia w filmiku pada info, że 2 lata korki dzieciak brał i nigdy nie dostał niżej niż czwórki według relacji ojca. Chłop ma do korepetytorki pretensje nie do syna, bo z kontekstu wynika że jest nią od niedawna (tylko dwa razy się te korepetycje odbyły z jej strony). Czyli konkretnie o jakość tych 2 lekcji miał pretensje wychodzi bo dzieciak nie był przygotowany według ojca do sprawdzianu. Ja go nie bronię, podaję kontekst i o co ma najwyraźniej pretensje.
@Rimfire wydaje mi się że te dwa lata to chodziło o inny przedmiot.
@Rimfire Przecież te dwa lata to jego argument, że dzięki korepetycjom nie dostaje poniżej czwórki z innego przedmiotu, więc po dwóch lekcjach angielskiego też powinien być czwórkowiczem co najmniej według ojca..
@Rimfire a z kolei ona mówi, że chłopak ma problemy z podstawami, już widzę że przez 2 lata chodził na korepetycje z matmy xd
Z innych przedmiotów może tak, ale na pewno nie z matmy
-Skoro Panu tak bardzo zależy na ocenach, no to...
- No to na czym ma mi zależeć? Na czym ma mi zależeć, proszę Pani? Za co ja płacę? No ja chyba płacę za wyniki a nie za...
Tak proszę Państwa, brzmią jełopy, które edukację traktują jako trafienie w klucz odpowiedzi a nie na prawdziwym NAUCZANIU. Kolejny przykład że szkoła nie przygotowuje do życia - jeżeli idziesz po linii najmniejszego oporu i zaliczasz przedmioty dla samego zaliczenia. Teraz zapewne taki osobnik pokazuje jak można funkcjonować i być nieprzygotowanym do życia swojemu dziecku. Jełopy rodzą normalne dzieci ale wychowują już kolejnych jełopów. Szkoda mi zwyczajnie dzieciaka z powodu takiego ojca.
Tak sobie wyobrażam rozmowy w klubach piłkarskich, gdzie trenera się wymienia co przegraną kolejkę 😛
Kto kiedyś udzielał korepetycji ten się w cyrku nie śmieje
@binarna_mlockarnia e tam. Wystarczy udzielać ich dorosłym xD ja przez jakiś udzielałem korepetycji studentom i było całkiem spoko
Zaloguj się aby komentować