Felonious_Gru★2023-12-24T17:14:52+01:002@smierdakow jeśli do kompletu glany to masz outfit mojego byłego prezesa xd
smierdakow2023-12-24T17:19:35+01:0040@Pjerun_Uognisty @Felonious_Gru co wy tradycji świątecznych nie znacie
Pjerun_Uognisty2023-12-24T17:24:04+01:003@smierdakow znam Jeszcze na forum Insomnia.pl głośno było o Łysym Zwyczajnie się naigruje
Felonious_Gru★2023-12-24T17:28:34+01:000@smierdakow ja nie znam, ale prezes potrafił w marynarce, glanach i szortach krótszych od tych bokserek iść na spotkanie biznesowe
smierdakow2023-12-25T12:33:36+01:000@tyle_slow pół internetu w Polsce czeka na to zdjęcie, żeby zacząć Wigilię xD
kamilbrawo22023-12-25T01:20:20+01:004@smierdakow jak miło że i tutaj zawitałeś Wesołych Świąt, Edit: nie skojarzyłem nicku że to co roku Ciebie widywałem na poprzednim portalu.
wozny872023-12-25T10:54:39+01:001@smierdakow szkoda, ze stopy ucięte. Byłoby 10/10, tak to niestety mocne 8,5/10. Pozdrawiam!