bartek555★Liderw Architektura2024-04-08T09:34:01+02:0037Skonczylem. Juz nie wyglada jak gowno. #architektura #budujzhejto #budownictwo #budowadomu3723Udostępnij
InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz2024-04-08T15:30:43+02:001@bartek555 mak przypomina o zeszłych świętach
bartek555★2024-04-08T09:54:08+02:004@myoniwy to jwst kotlownia, tam sie nie sprzata. Zreszta wszystko bedzie zastawiane wpizdu
vredo2024-04-08T10:17:14+02:004@Nemrod Na pół litra nie musisz długo namawiać a płytki? A uj z nimi.
franaa2024-04-08T11:30:17+02:004@bartek555 Ja właśnie skończyłem. Może nie najlepiej ale jako tako. Budownictwo z lat 50, krzywe wszystko w pizdu, co mogłem to wyrównałem. Płyt kładł nie będę bo i tak metraż marny.
franaa2024-04-15T11:30:56+02:000@bartek555 Tam nie ma ani jednego prostego kąta w ścianach, co się namęczyłem z docinaniem żeby to wyglądało to masakra. Dzięki za słowa uznania
GordonLameman2024-04-08T12:33:15+02:003O, żywicę polecam jak poje****y. Mam cały garaż w tym i kotłownie i fantastyczna sprawa. Dobrze się to utrzymuje
bartek555★2024-04-08T13:27:58+02:001@GordonLameman taki sam plan tutaj, tylko gara jeszcze musi poczekac
bartek555★2024-04-08T14:57:39+02:000@Dudleus czlowiek uczy sie cale zycie, ja sie uczylem klasc zywice, wiec cos w tym jest ;)