Skąd ostatnio ta narracja, jakoby Platforma miała otworzyć granice na migrację, skoro demontaż struktury etnicznej zapoczątkowała na dobrą sprawę, z polecenia internacjonalistycznych kapitalistów, 'Partia Robotniczej Myśli Socjalistycznej' bankstera Morawieckiego? Gwoli ścisłości wszystkie unijne kretynizmy PiS przyjmował bezapelacyjnie, vide FitFor55, przed którym straszyli motłoch, tak jak zapewniali go o 'obronie przez migracją', aby przez 8 lat przejść z pozycji 'żadnej migracji' na 'żadnej NIELEGALNEJ migracji', aby koniec końców rozdawać wizy za łapówki.

W dyzmokracji rządzi motłoch, ergo emocje biorą górę, toteż Tuskowi oberwie się za coś, za co de facto obrywać nie powinien. Rozkwit negroidalnego/banderowskiego bandytyzmu w stylu zachodnim to nad Wisłą kwestia czasu. Do ekscesów w wykonaniu ex-ZSRR dochodziło zresztą niejednokrotnie, aczkolwiek pleb kupił wyssaną z palca narrację pionów komendanta granatnika o jakichś przebranych Gruzinach.

Nie ma też łudzić się, jakoby Konfederacja miała to zjawisko zatrzymać czy odwrócić. Po PRowym liftingu nie ma miejsca na to, co w oczach liberałów jest złe. Konfederacja to dalej część systemu, a podmiany etnicznej nie zatrzyma nikt z establiszmentu, bynajmniej nie wyborczo-referendalną hucpą.

#bekazpisu #jebacpis #podmianaludności #emigracja
6131e78a-d548-4d19-8225-46a13d42856e
AmbrozyKalarepa

PiS zgrywał partię antyimigracyjną licząc na głosy patridiotów, Platforma nie będzie się kryć, Konfederacja ograniczać się na sloganach. Esencja kolejnego teatru dla gojów wykonaniu kurwizji i mediów masowego zaćmienia.


Gwoli ścisłości fajnopolactwo i PiS-UA-r nie różnili się niczym jeżeli chodził o plandemię, eko-oszołomstwo, wspieranie banderowców, tłamszenie konstytucyjnych praw obywateli, restaurację socjalizmu, uzależnienie od eurokołchozu czy służalczy stosunek wobec wuja Sama i co się z tym wiąże - wysyłaniem wojsk na obce wojny, za obce interesy. W mediach mogą udawać śmiertelnych wrogów, ku uciesze motłochu, przy korycie realizują polecenia z góry - z Davos czy Brukseli.


Na koniec jeszcze kilka słów do legalistów i innych zacietrzewieńców racjonalizujących podmianę ludności polskiej na jej własnej ziemii legalizacją tegoż procederu - wierzcie mi, że nie ma fundamentalnej różnicy między legalnym dokwaterowaniem przesiedleńców do domu , a wejściem ich przez wybite okno. Finisz w obu wypadkach jest niezmienny. Legalizm nie ma sensu, jeżeli obowiązujące prawo zostało zaprojektowane z myślą o szkodzie, intencjonalnej lub i nie, autochtonom.

sireplama

Inna sprawa, że "dyplomacja" PiS ( yeti normalnie) za nie dopisanie Ukraińców do pakietów relokacyjnych powinna z własnych majątków zwracać stracone przez Polskę pieniądze. Ile to było. 20kEUR? 20000x4,45x2000000 = 178 miliardów złotych. 1/3 budżetu...

Anty_Anty

@sireplama a czemu do pakietów relokacyjnych? Zręsztą UE w to miała wyjebane, nie damy pieniędzy i tyle XD

przelicznik też zły bo 20k t za nieprzyjętego.


W sumie dobry deal, ja się umawiam z toba że przyjmujemy gości do siebie a te kto nie weźmie płaci karę, ja sciągam intelektualistów, zaradnych, z aspiracjami a tobie patusów ktorzy chca ci przelecieć dzieciaka, na koniec płacisz mi kasę.


Z drugiej strony jak napchają do UE migrantów to przy wyrzucaniu można podzielić się odpowiedzialnością, nie ma jak umoczyć wszystkich i wjebać to w zmowe milczenia.

nutpr0

@AmbrozyKalarepa taguj te polityczne wysrywy odpowiednio albo won na odpowiednią społeczność.

Więcej jak połowa użytkowników tutaj spieprzyła z wykopu, bo potrafiliście całe gorące zalać politycznym jadem.

AmbrozyKalarepa

@nutpr0 Jak nie zainteresujesz się polityką to polityka zainteresuje się tobą.

wombatDaiquiri

@AmbrozyKalarepa zgadzam się z fragmentem o odpowiedzialności, nie zgadzam się z nawoływaniem do państw monoetnicznych pod groźbą eksalacji przestępczości w każdym innym przypadku.

AmbrozyKalarepa

@wombatDaiquiri Państwo monoetniczne to naturalny stan ze względu na preferencję grupową. Monoetniczność jest organiczna, oddolna. To multirasowość jest zdegenerowanym produktem liberalizmu.

wombatDaiquiri

@AmbrozyKalarepa a jaka grupa etniczna zamieszkuje Polskę?

MrBean

@wombatDaiquiri xD Pewnie wiesz no ci no... Polacy.

wombatDaiquiri

@MrBean mnie tylko obchodzi czy jak nie jestem lechitą to muszę wypierdalać czy dopiero jak jestem Niemcem ale nie dalej niż cztery pokolenia wstecz.


https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Polacy


Polacy należą historycznie do lechickiej podgrupy ludnościowej Słowian zachodnich [...] W ciągu długich dziejów Polski na jej ziemi osiedlały się także inne grupy różnego pochodzenia; (Niemcy, Żydzi, Holendrzy, Szkoci, Szwedzi, Fryzowie, Flamandowie, Ormianie[81], Tatarzy, Rusini), które często ulegały spolszczeniu (Głuchoniemcy). Niektóre z nich zachowywały jednak swoją odrębność kulturową, językową i wiarę; (Bambrzy, Żydzi, Romowie, Łemkowie, Tatarzy).

jajkosadzone

W tym setki tysiecy nielegalnie kupionych, a cala sprawe nadzorowal osobiscie minister.

Ze tez nie maja wstydu straszyc garstka imigrantow.

Oczk

@AmbrozyKalarepa proszę na drugi raz użyć jeszcze tagu #polityka bądź odpowiedniej społeczności

Zaloguj się aby komentować